Main menu

путін не відмовився від затяжної війни в Україні, - директор розвідки США

c7363d73d99715350c31a37d127a3fc9 1 1e2adДиректор Національної розвідки США Авріл Хейнс заявила 8 березня, що президент росії володимир путін, ймовірно, визнає нинішню обмежену здатність російських військових підтримувати короткостроковий наступ і може вести затяжну війну.

Про це повідомяє Інститут вивчення війни.

8 березня Хейнс заявила, що путін, ймовірно, лише тимчасово зосереджений на досягненні короткострокових військових цілей в Україні і може вважати, що затягування війни збільшить ймовірність досягнення його стратегічних цілей. 

Раніше Інститут війни вже оцінював, що путін підтримує максималістські цілі війни в Україні, незважаючи на обмежені можливості російських військ для досягнення цих цілей.

Хейнс заявила, що росії буде все важче підтримувати нинішній темп операцій в Україні без проведення повної мобілізації та забезпечення достатньої кількості боєприпасів, щоб пом'якшити нинішній дефіцит російських збройних сил. 

Хейнс також зазначила, що російські війська зазнають великих втрат при взятті Бахмута, який "не особливо стратегічний". Інститут війни раніше оцінював, що Кремль готувався до стратегічно вирішальних дій у 2023 році, одночасно готуючись до затяжної війни в Україні.

Фото: Reuters

Читайте також: Інститут війни прогнозує кульмінацію російського наступу після захоплення Бахмута

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!