Main menu

пригожин почав рекламувати ПВК “Вагнер” в школах та спортивних залах

756741462225870 c4c93пригожин побоюється, що його елітні сили ПВК "Вагнер" під Бахмутом витрачаються для виснаження українських військ та в якості гарматного м'яса. пригожин зробив низку заяв 5 і 6 березня, які свідчать про те, що він побоюється, що Міністерство оборони росії бореться в битві за Бахмут до останнього бійця "Вагнера" і наражає його сили на знищення.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

пригожин стверджував, що він написав листа командувачу російських військ в Україні (імовірно, начальнику Генерального штабу генералу армії Валерію Герасимову) з терміновим закликом до російського командування виділити боєприпаси для "Вагнера", але його представникові було відмовлено в доступі.

пригожин стверджував, що якщо Вагнер не отримає необхідних боєприпасів і підкріплень і блокада Бахмута буде прорвана, то все пропало, і що він залишиться з Вагнером до кінця. 

Звернення пригожина до російського Генштабу і його обіцянка залишитися з Вагнером до кінця свідчить про те, що він працює над тим, щоб позиціонувати себе як мученика за ідеологічну справу, яку Бахмут став уособлювати в інформаційному просторі. Що ще важливіше, це свідчить про те, що він бачить, що його елітні сили перебувають у серйозній небезпеці.

Серйозна деградація або знищення елітної бойової групи "Вагнера" матиме позитивні наслідки за межами поля бою. пригожин демонстративно активізував зусилля рекламуючи роль Вагнера в Бахмуті. 

Група Вагнера нещодавно відкрила кілька вербувальних центрів у спортивних клубах по всій росії, відкрила молодіжне відділення і відвідує школярів, читаючи їм лекції про структуру "Вагнера" і показуючи бойові кадри з України. 

Успіх Вагнера в Бахмуті на сьогоднішній день дав пригожину значну перевагу в інформаційному просторі, зміцнивши його репутацію і підвищивши популярність. 

пригожин є одним з найбільш крайніх російських провійськових націоналістів. Він один з небагатьох, хто має серйозні військові сили, лояльні до себе. Іноді він навіть здавався можливою загрозою для путіна або можливим наступником. Нанесення серйозної шкоди владі і репутації пригожина в росії було б важливим досягненням з точки зору довгострокових перспектив. Це мета в інтересах як Америки, так і України, і вона піднімає ставки в битві за Бахмут, виходячи за рамки питань місцевості і геометрії поля бою.

Фото: росЗМІ

Читайте також: росія кинула під Бахмут свої найкращі війська, ризикуючи втратити еліту для подальших наступів

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!