Main menu

Прорив дамби в Ступках: що відомо?

 500 b32a8Пропагандисти заявили, що ЗСУ підірвали дамбу в Ступках, і начебто затопили село, щоб сповільнити просування окупаційних військ.

Такі заяви розповсюджують російські ЗМІ та пропагандистські телеграм-канали. У звіті Інституту вивчення війни повідомляють, що не бачили візуального підтвердження слів окупантів. 

"ЗСУ підірвали дамбу на Північному. Заливає Ступки, нижні вулиці. Вода з Північного ставка пішла. Північний ставок з'єднаний невеликою річкою з Восьмим ставком. Восьмий - з озером. Джерела з місць повідомляють, що води буде дуже багато", — пишуть пропагандисти.

Кадри "прориву дамби". Фото: скріншот з пропагандистських каналів

Місцева жителька повідомила сайту, що вода до Ступок не дійшла - залило декілька вулиць зі сторони Іллінівки. Зазначимо, що окупанти заявили про захоплення села Ягідне, у пропагандистських каналах з’явилися світлини, де вагнерівці хизуються біля назви населеного пункту.

Спікер Східного угруповання Збройних сил України Сергій Череватий в ефірі телемарафону наголосив, що в Донецькій області епіцентром удару росіян залишається Бахмут, він наголосив, що жорстокі бої тривають у районі селища Ягідне.

Фото: скріншот з відео

Читайте також: Обмеження на в'їзд в Бахмут: як волонтери потрапляють в місто?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!