Main menu

Обмеження на в'їзд в Бахмут: як волонтери потрапляють в місто?

bakhmut23 80b68Волонтер Євген Ткачев продовжує свої поїздки в Бахмут, щоб допомагати місцевим волонтерам та цивільним, при цьому потрібно допомагає людям в Часів Ярі та селах довкола. Яка зараз ситуація в місті, волонтер поділився з нашою редакцією.

Нещодавно в Бахмут обмежили в'їзд стороннім особам. Ця заборона є бойовим розпорядженням, яке було заплановане задовго до його введення. Євген Ткачев запевнив, що обмеження дійсно є, але деякі волонтери й журналісти все ж можуть потрапити в місто. Навіть зоозахисники прориваються, щоб забрати тваринок:

«Обмеження є, вже навіть не пускають в селища біля Часів Яру, які активно обстрілюються ворогом. Наприклад в Канал вже в'їзд закритий точно. Багато волонтерів розвантажуються в Часів Ярі, бо в Бахмут їх не пускають. Також, приїжджають журналісти й поліція з Часів Яру везе їх з супроводом».

Щодо Бахмута, Євген запевнив, що ніяких змін не побачив в місті. Як і раніше люди ходять за гуманітаркою, за водою та ховаються в підвалах. Але й дивитись на місто часу немає, привезли воду та гуманітарну допомогу, роздали, поїхали.

«Я їжджу майже кожен день, а іноді й по декілька разів, тому зміни не впадають в око. Єдине, це місцевий, який працює на ринку, розповів, що в'їзд та виїзд з міста відтепер тільки з 10:00 до 16:00», – ділиться волонтер.

Євген запевнив, що найбільш необхідна саме вода, тому волонтери постійно її підвозять. Бо питна вода в запакованих пляшках найбільше цінується. 

Фото: Генштаб

Читайте також: В Бахмуті зменшилась кількість працюючих пунктів Незламності та обігріву

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!