В Бахмут можуть в’їжджати ті, у кого тут прописка, — Кириленко

Семаковська Тетяна 11:19, 14 Лютого 2023

Screenshot 453 83e28Павло Кириленко, начальник Донецької обласної військової адміністрації розповів, що найгарячішими точками на Донеччині залишаються Бахмут, Авдіївка та Вугледар.

Про це очільник Донецької ОВА повідомив в ефірі національного телемарафону.

«Вся лінія фронту під постійними обстрілами, й міста фронту й тилові міста, такі як Костянтинівка й Дружківка, відносно віддалені, але також зазнають періодичних обстрілів. В цілому ситуація є складною, втім контрольованою, ворог зазнав численних втрат під час своїх наступальних дій, і не можуть досягти ні тактичного ні стратегічного успіху‎».

В напрямку Вугледара росіяни продовжують використовувати таку ж тактику, за якою вони втратили свої літні війська. Але для нас це тільки плюс, нехай вони продовжують втрачати велику кількість своїх збройних сил не отримуючи ніяких досягнень.

Щодо заборони на в’їзд цивільного населення до Бахмута, Павло Кириленко зазначає, що ця заборона є бойовим розпорядженням, яке було заплановане задовго до його введення. Запаси води й їжі у мешканців є, тому коли буде необхідно здійснити підвіз чогось необхідного, його буде здійснено:

«Зараз в’їзд і виїзд в Бахмуті дозволений особам, які мають прописку в місті. Зараз ми вживаємо додаткові дії, щоб евакуювати з міста всіх, хто залишається там. Ті хто є сторонніми особами, їм в’їзд заборонений. Щодо ЗМІ, є відпрацьований алгоритм, де їх заявки будуть розглядатись військовою адміністрацією‎».

Очільник області зауважив, що найближчим часом кількість мешканців Бахмута які залишаються, має зійти до нуля, щоб військові могли повноцінно виконувати свою роботу.

«Військові не мають відволікатись на те, щоб рятувати під численними обстрілами цивільне населення‎».

Зауважимо, що наразі в Бахмуті залишається менш ніж п’ять тисяч цивільного населення серед них дітей менше ніж 140 осіб. 

Фото: Телеграм

Читайте також: росіяни поранили дитину на Донеччині: обстріли Бахмута продовжуються

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!