пригожин повідомив, що перестав вербувати в’язнів рф до ПВК “Вагнер”

Семаковська Тетяна 10:21, 10 Лютого 2023

Screenshot 439 48007Фінансист групи “Вагнер” євген пригожин заявив 9 лютого, що група “Вагнер” повністю припинила вербування ув’язнених. У відповідь на коментар для преси пригожин додав, що “всі зобов’язання виконуються” перед тими, хто зараз “працює” на “Вагнера”.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

пригожин також зробив абсурдну заяву, що понад 10 мільйонів американців подали заявки на вступ до “Вагнера”. Швидше за все, “Вагнер” продовжить вербувати людей з в’язниць, хоча і в набагато менших обсягах. 

Як раніше зазначав ISW, вербування ув’язнених до “Вагнера” сповільнилося за останні кілька місяців, і ця оцінка підтверджується статистикою рф, яка показує, що скорочення чисельності російських в’язнів стабілізувалося в період з листопада 2022 року по січень 2023 року.

Це явище узгоджується із загальною тенденцією повільної заміни звичайних російських військ на “групу Вагнера” в районі Бахмута, що вказує на те, що російське військове командування, ймовірно, потроху відмовляється від покладання на “Вагнера”, а, отже, і від використання в’язнів у ролі “гарматного м’яса”.

Кремль продовжує вживати заходів для поступової підготовки оборонно-промислової бази росії до затяжної війни в Україні, уникаючи при цьому більш широкої економічної мобілізації. Російські та іранські офіційні особи, як повідомляється, планують побудувати в росії завод з виробництва 6 000 безпілотників “в найближчі роки”.

Фото: росЗМІ

Читайте також: росія готується до затяжної війни та шукає способи обійти санкції

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!