Main menu

росія готується до затяжної війни та шукає способи обійти санкції

330140972 1218601465737395 540900300982229660 n b368dРосійські чиновники продовжують пропонувати заходи з підготовки російської військової промисловості до затяжної війни в Україні, а також, ймовірно, створюють додаткові умови для ухилення від санкцій.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Прем'єр-міністр михайло мішустін заявив 8 лютого, що російський уряд субсидуватиме інвестиційні проекти з модернізації підприємств, що працюють в інтересах російських військових, і виділить значні кошти на виробництво нової військової техніки.

мішустін також заявив, що російський уряд розширить пільги для російських підприємців, які підтримують армію, в тому числі подовжить терміни оплати за оренду федерального майна. 

Ці заходи, ймовірно, мають на меті посилити зусилля Кремля, спрямовані на поступову підготовку російської військової промисловості до затяжної війни в Україні.

Кремль, можливо, створює систему субсидій і пільг, розроблену з мінімальним наглядом і обліком. Відсутність контролю та звітності, ймовірно, дозволить російським фірмам краще уникати міжнародних режимів санкцій, спрямованих на російську військову промисловість. 

ISW раніше повідомляв, що 82% іранських безпілотників, збитих в Україні, мали мікросхеми, напівпровідники та інші компоненти зі Сполучених Штатів, що свідчить про те, що росія та Іран, ймовірно, використовують лазівки для передачі західних компонентів озброєнь до росії через посередників.

Зусилля Кремля підготувати російську військову промисловість до затяжної війни в Україні частково спираються на здатність російської військової промисловості мати постійний доступ до численних захищених ланцюжків поставок ключових зарубіжних компонентів, які в іншому випадку не можуть бути вироблені.

Фото: Генштаб

Читайте також: Загарбники хочуть перерізати постачання для ЗСУ вздовж траси Т0504

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!