В Бахмуті точаться запеклі бої, окупантам не вдається оточити місто

Семаковська Тетяна 10:32, 7 Лютого 2023

329676838 3399167683705242 7204520518843107908 n 8936dСтаном на 6 лютого російським військам ще не вдалося оточити Бахмут. Український солдат, який воює в Бахмуті, заявив 5 лютого, що в той час, як російські війська продовжують спроби перекрити дорогу Т0504 Костянтинівка-Часів Яр-Бахмут на захід від Бахмута і трасу Е40 Бахмут-Слов’янськ на північ від Бахмута, постачання до міста продовжується.

Про це з посиланням на слова бійця повідомляє Інститут вивчення війни.

Солдат зазначив, що українські війська підтримують постачання свого угруповання в Бахмуті, попри постійні російські обстріли важливих доріг.  Кілька російських джерел додатково підтвердили 5 лютого, що українські війська ще не відходять з Бахмута. 

Фінансист ПВК Вагнер євген пригожин зазначив, що в Бахмуті точаться запеклі бої, і підкреслив, що українські війська не відходять з жодної частини міста, вказуючи на те, що українське командування ще не вважає загрозу оточення неминучою або невідкладною.

Російські війська продовжували атаки навколо Бахмута 5 і 6 лютого. Різні геолокаційні кадри, опубліковані 5 лютого, підтверджують незначне просування російських військ на північний схід від Бахмута в районі Красної Гори і Роздолівки-Миколаївки — це 15 км на північний схід, в міських районах на північному сході Бахмута і на південний захід від Бахмута біля Опитного, Озарянівки і Кліщіївки. 

Кілька російських джерел стверджували 5 лютого, що сили групи Вагнера просунулися в напрямку району Ступки на півночі Бахмута.  Російські мілблогери підкреслювали, що важкі бої тривали на північний схід і північ від Бахмута, зокрема в районах Красної Гори і Парасковіївки, а також у міських секторах північного і східного Бахмута як 5, так і 6 лютого. 

Російські джерела також стверджували, що 6 лютого війська Вагнера просунулися в межах кілометра від траси Т0504 і наступають у напрямку Ступок та Іванівського, щоб перерізати трасу Т0504. Міністерство оборони росії заявило, що “добровольчі” загони захопили Миколаївку — 15 км на північний схід від Бахмута), тим самим продовжуючи підривати репутацію групи Вагнера за успіхи навколо Бахмута, не згадуючи Вагнера поіменно. Нагадаємо, що пригожин раніше стверджував, що Вагнер взяв під контроль Миколаївку 2 лютого.

Фото: Генштаб

Читайте також: Пораненому захиснику з Бахмута потрібна допомога

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!