Main menu

Корисні контакти для переселенців з Бахмута: де отримати гуманітарну допомогу в евакуації

154598 1 large 9857dВолонтерка Наталя Качур, яка була вимушена покинути Соледар через війну,  поділилась з нашою редакцією актуальними каналами та сторінками в соціальних мережах, де кожен може отримати якусь допомогу, як переселенець, або просто за необхідністю.

Гуманітарна допомога

Сайт: https://to4ka.fun

Вайбер група: https://cutt.ly/JDIOUq8

Телеграм: https://t.me/humanitarna

Фейсбук: https://www.facebook.com/fb.humanitarna 

В цій спільноті ви зможете знайти всю необхідну вам інформацію щодо гуманітарної допомоги, благодійних фондів та читати загальні новини для переселенців.

На їх сайті також ви можете знайти фонд, який знаходиться в вашому місті, та надає саме ту допомогу, яка вам необхідна. 

Міжнародний волонтерський логістичний центр «Марлог»

Центр працює по всій Україні. Вони приймають гуманітарні вантажі та доставляють їх адресату в будь-який куточок України. Пані Наталя розповіла, що саме вони доставили в Черкаси гігієнічні набори, які були дуже необхідні переселенцям.  

Де шукати допомогу для ВПО В Черкасах

Наталя Качур наразі мешкає в Черкасах, тому ділиться сторінками, які на цей час надають допомогу в місті й не припиняли свою роботу. Перше куди необхідно вступити кожному хто тимчасово переїхав до Черкас, це телеграм канал “Переселенці в Черкасах”. Тут можна спілкуватись один з одним та ділитись корисною інформацією. Також, можна слідкувати за актуальною гуманітарною допомогою в місті.

Довідник - дуже зручний довідник для внутрішньо-переміщених осіб. Тут, можна знайти де знаходяться пункти та контакти гуманітарної допомоги, розмістити свою рекламу, знайти роботу чи необхідні послуги, дізнатись інформацію щодо виплат. 

Головне фото: ілюстративне Слово і Діло

Читайте також: В місті голосно: як живе Бахмут сьогодні?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!