Кремль намагається затьмарити ПВК пригожина заявами про успішність російської армії

Семаковська Тетяна 10:28, 17 Січня 2023

Screenshot 313 7bf9aКремль продовжує публічно спростовувати заяви фінансиста групи “Вагнера” євгена пригожина про те, що сили групи “Вагнера” несуть повну відповідальність за тактичні успіхи окупантів в районі Соледара Донецької області 12 січня.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

Президент росії володимир путін пояснив успіх на фронті планами Міністерства оборони відповідаючи на запитання журналіста 15 січня щодо просування російських військ у Соледарі.

Заява путіна прозвучала в прямому ефірі на державному телебаченні і, ймовірно, була навмисною спробою підірвати вплив пригожина в російському інформаційному просторі, враховуючи, що раніше путін утримувався від коментарів щодо тактичних успіхів в Україні. 

путін, можливо, також прагнув продемонструвати, що він зберігає контроль над традиційними російськими засобами масової інформації, в той час як пригожин продовжує нарощувати аудиторію в Telegram та інших соціальних мережах. 

Міністерство оборони рф, своєю чергою, також продовжувало повідомляти, що штурмові загони Південного військового округу (ПдВО) росії та російські повітряно-десантні війська атакують українські позиції навколо Бахмута, і, ймовірно, навмисно виключило згадку про сили Вагнера зі свого щоденного брифінгу 15 січня.

Фото: Укрінформ

Читайте також: Окупанти знову приписують собі фейкові перемоги: звітують про захоплення Солі

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!