ЗСУ просуваються до ще одного села на Бахмутському напрямку

Семаковська Тетяна 09:41, 31 Жовтня 2023
Бійці 37 ОМБР / Генштаб

За 30 жовтня ЗСУ продовжили штурми на Бахмутському напрямку і здійснили підтверджене просування вперед. Геолокаційні кадри вказують на те, що українські сили просунулися на північний схід від Курдюмівки.

Такі дані передає Інститут вивчення війни

Ситуація довкола Бахмута

Відомо, що наші сили продовжують наступальні дії на південь від Бахмута і завдають втрат російським військам у цьому районі.

Кілька російських військових оглядачів стверджували, що українські сили безуспішно намагалися просунутися за залізничну лінію між Кліщіївкою та Андріївкою.

Ще одне джерело стверджувало, що українським силам вдалося просунутися за залізничну лінію на південь від Андріївки та закріпитися на нових позиціях. Опубліковані геолокаційні кадри вказують на те, що ЗСУ просуваються у напрямку Курдюмівки.

Карта боїв / Інститут вивчення війни

Російські війська продовжили наземні атаки під Бахмутом 30 жовтня, але не здійснили жодних заявлених або підтверджених просувань. Росіяни не полишають спроб відновити втрачені позиції біля Андріївки та Кліщіївки. Командувач Сухопутних військ України генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що російські війська “значно посилили своє угруповання” під Бахмутом і перейшли від оборонних дій до більш “активних”.

Російські військові оглядачі стверджують, що позиційні бої тривають на північний захід від Бахмута в районі сіл Берхівка, Васюківка та Оріхово-Василівка.

Нагадаємо, що 29 жовтня росіяни атакували Хромове. За деякими джерелами окупанти, начебто, витіснили українські сили з позицій біля Берхівського водосховища. Однак, в Інституті вивчення війни не підтверджують цей факт. Бої довкола Бахмута продовжуються.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Берхівка

“Працювати з ними не легко”: у рф скаржаться на атаки ЗСУ біля Берхівки

Село Берхівку росіяни називають “важливим стратегічним пунктом”, де дислокуються їхні Іванівські десантники (331-й полк Свірської 98-ї дивізії ПДВ, який перебував в Іваново). Окупанти скаржаться, що […]

“Без води, проте зі сміттям”: як живуть українці в Донецьку

Війна росії проти України почалася задовго до 24 лютого 2022 року. Перша фаза фізичної окупації територій нашої держави у сучасній історії відбулася ще 2014 року. […]

захисники

«Біля Бахмута окупанти копіюють тактику Сил оборони», — Гетьман

На Бахмутському напрямку російські окупанти змінюють тактику. Загарбники намагаються переймати досвід ЗСУ та атакувати невеликими групами. Про це військовий експерт, майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман […]

10:20, 11.10.2023 Микола Ситник