ВПО можуть отримати безкоштовні іграшки для дітей: як подати заявку

Микола Ситник 11:30, 30 Січня 2024
Діти з іграшками
Іграшки для дітей / фото з відкритих джерел

Міжнародна платформа допомоги “Find Refuge” створила проєкт “Circle of Toys”. У межах ініціативи українські діти, зокрема ВПО, зможуть отримати іграшку, про яку вони мріють.

Про це повідомляє сайт проєкту.

Як працює допомога дітям?

Суть ініціативи полягає у тому, щоб дозволити людям з різних куточків світу допомогти дітям з України. Вони самостійно купуватимуть необхідну іграшку та надішлють її своїм коштом. Подарунки можуть бути як новими, так і вживаними, але в бездоганному стані.

Для кого?

Отримати такий вид гуманітарної допомоги можуть усі громадяни, котрі є батьками чи опікунами дітей до 16 років. Дуже актуальною цей проєкт стане для тих, хто не має зайвих коштів на омріяну іграшку. Такими категоріями є:

 • ВПО;
 • багатодітні сім’ї;
 • сім’ї з дитиною, яка має інвалідність.

Як отримати іграшку?

Для цього необхідно зареєструватись на платформі за посиланням. В анкеті потрібно зазначити детальний опис іграшки, про яку мріє дитина. Також необхідно вказати:

 • ім’я;
 • вік;
 • дату народження;
 • стать;
 • хобі та захоплення дитини;
 • фото.

Форма реєстрації / скриншот

Важливо під час реєстрації надати ще й контактні дані для отримання подарунка поштовою службою. Після цього очікуйте, коли благодійник відгукнеться на вашу заявку.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Гроші на ліки: мешканці з двох районів Донеччини можуть отримати кошти

Семаковська Тетяна 13:52, 24 Січня 2024

Мешканці Бахмутського та Краматорського районів можуть отримати гроші на потрібні медикаменти. Відкрита реєстрація на грошову допомогу.

Про це повідомляє благодійний фонд “Карітас Краматорськ”.

Безплатні ліки

Для мешканців з Бахмутського та Краматорського районів (йдеться про ті населені пункти, які налічують до 5000 мешканців, та які знаходяться не більше 50 км від лінії зіткнення) відкрили реєстрацію на грошову допомогу для придбання лікарських засобів. У межах цієї допомоги люди можуть оплатити:

 • медикаменти;
 • медичне обладнання;
 • обстеження;
 • операційне втручання.

Зверніть увагу, що кошти надаються людям, які мають важкі захворювання, що несуть загрозу життю.

Щоб отримати допомогу та консультацію телефонуйте за номером: з понеділка по п’ятницю з 09:30 до 16:00 за номерами +380 (80) 033 6734, +380 (50) 399 1062 та +380 (95) 690 6862.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як отримати безкоштовне житло для ВПО: умови

Семаковська Тетяна 12:00, 22 Січня 2024
Модульне житло для переселенців / Facebook

Внутрішньо переміщені особи, з-поміж соціально-вразливих, можуть отримати безоплатне модульне житло з усіма вигодами.

Про це повідомляє благодійний громадський фонд “Рокада” у Чернігові.

Безкоштовне житло для ВПО

Благодійники в Чернігові пропонують безплатне житло для переселенців під назвою Q-home. Це дерев’яний модульний будинок, який буде гарним рішенням, якщо немає житла.

Команда “Рокада” розглядає звернення людей, які є потенційними претендентами на установлення дерев’яних модульних будиночків, на земельних ділянках сімей, чиє житло було зруйноване внаслідок військових дій.

Якщо ви втратили свій дім та не маєте ресурсів для відбудови будинку власними силами, звертайтесь за телефоном +380 (67) 337 0161. Телефонувати можна з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. Лінії можуть бути перевантажені, тож дзвонити варто кілька разів.

Модульний будинок
Модульний будинок / Facebook

У середині кожного будинку є вся сантехніка, та меблі, що необхідні для комфортного проживання. Будівельна організація встановлюватиме таке житло на земельні ділянки з повним підключенням до мереж водопостачання, каналізації та електрики. Безкоштовне житло для українців надається терміном на 10 років, це приблизний строк його експлуатації.

Хто має право на отримання житла?

Отримати модульне житло можуть не всі переселенці, нижче ми перелічуємо категорії ВПО, яким буде доступна опція безплатного дому:

 • особи, які проживали у (зруйнованому) будинку до 2022 року, особа є постійним мешканцем того ж села/міста;
 • власник має документи на землю та будинок;
  власник має намір проживати на своїй ділянці на постійній основі;
 • особу влаштовує Q-home і вона підтверджує намір жити в ньому;
 • особа є соціально-вразлива, і у неї немає ресурсів аби відбудувати дім самостійно;
 • поточні умови проживання є неякісні за стандартами, або є ризик виселення.

Зверніть увагу, що першочергово претендувати на встановлення такого будиночка, можуть сім’ї, які мають наступні категорії вразливостей:

 • родина, яка має лише одного з батьків з одним або більше дітьми віком до 18 років, або з особами похилого віку (60+ років);
 • родина, яку очолює одна самотня / кілька самотніх осіб похилого віку (60+ років), або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;
 • родина з однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання ітп.);
 • прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Молодь з Бахмутської громади запрошують на похід у гори

Молодь з Бахмутської громади від 16 до 22 років може взяти участь в поході у гори під час якого плануватимуть розвиток громади. У планах організаторів […]

вулиця Леваневського Бахмут

“Поселок” у Бахмуті: з’явилися кадри з міста

На пропагандистських ресурсах опублікували фото з району, який місцеві називали “Поселок”, це вулиця Героїв Рятувальників (стара назва вулиця Леваневського). Редакція публікує вибрані кади. Вулиця Леваневського […]

Евакуація 60bf8

3 600 гривень та безкоштовне житло: з липня стартує евакуація до Волинської області

З 5 липня 2024 року розпочалася обов’язкова безкоштовна евакуація цивільних мешканців Донеччини до Волинської області. Уряд забезпечує транспортування, житло та соціальну підтримку для евакуйованих громадян. […]

У Ворзелі нададуть безоплатне житло для пенсіонерів: як подати заявку

Люди старшого віку, які втратили житло, можуть заповнити анкету на отримання безоплатного помешкання в пансіонаті Київської області, у курортному містечку Ворзель. Про це повідомляє Олександр […]

Наступ на Часів Яр: яка ситуація у місті

Часів Яр залишається пріоритетною ціллю для ворога, тепер лінія фронту проходить по каналу Сіверський Донець — Донбас. Наші війська тримають оборону. Про це повідомляє 24 […]