На півдні від Бахмута росіяни намагаються підтягнути резерви

Семаковська Тетяна 11:35, 29 Травня 2023

photo 2023 05 27 17 41 18 fe3cfІнтенсивність штурмів росіян  суттєво знизилась оскільки окупанти здійснюють заміну військ з вагнерівців на регулярні підрозділи та намагається стабілізувати оборону на цьому напрямку. Сили оборони своїми діями відчутно ускладнюють ворогу цей процес.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр

Попри те, що штурмів стало менше, ніяк не змінилася інтенсивність ворожих артилерійських обстрілів. Нагадаємо, що на Донецькому напрямку вночі ворог завдав авіаудару по Авдіївці, а на ранок — обстріляв місто з артилерії та Градів. Снаряди влучили як у житловий сектор, так і в промзону.

«Бахмут. Вагнерівці виводять свої підрозділи, на їх місце заходить регулярна армія. Наші війська контролюють околиці Бахмута у південно-західній частині в районі «Літак». На півночі передмістя Бахмута також відбувається заміна ворожих підрозділів.  На півдні від Бахмута ворог робить спроби посилитись та наростити армійські підрозділи», — повідомила Ганна Маляр.

Просування на флангах станом на вчора та сьогодні зранку не здійснюється у зв‘язку з виконанням інших завдань, зазначила Маляр.

Нагадаємо, що росіяни не полишають спроб повністю окупувати Бахмут, за минулу добу штурмом ворог намагався атакувати північно-східніше Оріхово-Василівки та в напрямку Іванівського.

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!