Main menu

В Бахмуті зменшилась кількість працюючих пунктів Незламності та обігріву

photo 2023 02 10 18 20 29 bb05fВ Бахмуті через постійні обстріли та складну безпекову ситуацію наразі працює два пункти Незламності та два пункти обігріву.

Про це повідомили в коментарі редакції в пресслужбі Бахмутської міської ради.

Зазначимо, що в Бахмуті загалом працювало три пункти Незламності та чотири пункти обігріву. Раніше в пресслужбі Бахмутської міськради повідомили, що через надскладну безпекову ситуацію довелося закрити один пункт обігріву.

“Річ у тому, що безпекова ситуація в місті є надскладною. Безпосередньо, там де розміщувався пункт обігріву, були недалеко обстріли й тому його закрили”, — розповідала раніше начальниця відділу пресслужби Бахмутської міської ради, Наталя Кисиличина.

В пресслужбі поліції Донеччини зазначили, що пункти, які залишилися працюють й виконують свою функцію. 

Нагадаємо, що наразі діє заборона на в'їзд цивільного населення до Бахмута, Павло Кириленко зазначає, що ця заборона є бойовим розпорядженням, яке було заплановане задовго до його введення.

«Зараз в'їзд і виїзд в Бахмуті дозволений особам, які мають прописку в місті. Зараз ми вживаємо додаткові дії, щоб евакуювати з міста всіх, хто залишається там. Ті хто є сторонніми особами, їм в'їзд заборонений. Щодо ЗМІ, є відпрацьований алгоритм, де їх заявки будуть розглядатись військовою адміністрацією‎».

Фото: libkos

Читайте також: В Бахмуті продовжується евакуація цивільного населення

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!