путін мріяв публічно заявити про захоплення Бахмута

Семаковська Тетяна 10:16, 16 Лютого 2023

Screenshot 456 45fa9Російські військові невдачі в Україні продовжують позбавляти путіна можливості представляти успіхи російської армії для громадськості.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

Російські військові не досягли значних оперативних успіхів в Україні з моменту захоплення Сєвєродонецька в липні 2022 року. Натомість з того часу ЗСУ звільнили майже 18 000 квадратних кілометрів, окупованої росіянами території. 

путін, можливо, запланував звернення до Федеральних зборів в очікуванні, що російські війська досягнуть принаймні тактичного успіху в районі Бахмута, хоча загарбники здобули лише близько 500 квадратних кілометрів в районі Бахмута в ході інтенсивних бойових дій з 4 липня 2022 року, зазнавши при цьому надмірних втрат. 

путін все ще може оголосити про початок наступної хвилі мобілізації, хоча більшість показників і оцінок вказують на те, що він цього не зробить. Як відомо, російські військові вже залучили значну кількість росіян до наступальних операцій в Україні, і відсутність великих незадіяних резервів, ймовірно, завадить путіну оголосити про початок нових масштабних наступальних дій. 

путін, швидше за все, продовжить виступати з незначними публічними заявами, оскільки відсутність військових успіхів росії в Україні позбавляє його можливості заявити або переконливо пообіцяти будь-яку значущу перемогу. 

Вперта українська оборона Бахмута, незважаючи на втрати українських життів і матеріальних засобів, не дозволить путіну навіть заявити, що росія утримує це місто в річницю війни. 

Така заява могла б дати путіну, російським військовим і російській громадськості нову надію на перемогу і, можливо, посилити готовність Кремля вимагати від своїх людей більшої віддачі для подальшого наступу.

Фото: росзмі

Читайте також: В Бахмуті продовжується евакуація цивільного населення

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!