10 тисяч євро (близько 407 тисяч гривень) можуть отримати українці, які створять та продемонструють культурні, мистецькі та креативні проєкти, що сприяють, просувають або стимулюють публічний дискурс про “відбудову”. Участь можуть взяти представники (ці) культурного сектору, а також державні чи приватні особи, що працюють з культурними інституціями.
Про це повідомляє платформа IZOLYATSIA. Platform for cultural initiatives.
Конкурс на 10 тисяч євро
В Україні стартували друга хвиля національних субгрантів ZMINA: Rebuilding, яка передбачає прийом заявок на проєкти, які будуть реалізовані в Україні українськими митцями, мисткинями або культурними організаціями. Сума гранту щонайбільше становитиме 10 тисяч євро, а це понад 400 тисяч гривень.
Примітка. ZMINA: Rebuilding — це проєкт, який співфінансується програмою ЄС “Креативна Європа” в рамках спеціального конкурсу заявок на підтримку українських переселенців та українського культурного і креативного секторів. Проєкт є результатом співпраці між фондом ІЗОЛЯЦІЯ (Україна), мережею Trans Europe Halles (Швеція) та організацією Malý Berlín (Словаччина).
Мета — створити проєкти, які сприяють, просувають або стимулюють публічний дискурс про “відбудову”: ідентичності, соціальних норм, спільнот, відносин, інфраструктури тощо.
Заявки на участь братимуть від:
- індивідуальних заявників та заявниць, які представляють український культурний та креативний сектори;
- юридичних осіб (державних або приватних), що представляють організації українського культурного та креативного сектору, включаючи управління культури, освітні, муніципальні та державні заклади культури та освіти, що працюють на національному та місцевому рівнях.
Зверніть увагу, що усі культурні та креативні сектори (візуальне мистецтво, перформативні мистецтва, кінематограф, література, міське культурне планування тощо) мають право подати заявку.
Важливий момент: індивідуальні заявники та заявниці повинні мати мінімум два роки професійного досвіду в мистецькому, культурному або креативному секторах. Учасники, які подаються на конкурс, мають перебувати на території України або за її межами. Заявники повинні бути не молодше 18 років на день закінчення терміну подачі заявок та мати громадянство України, статус фізичної особи-підприємця (ФОП) або діяти як індивідуальні творчі працівники без такого статусу.
Однак особи, які перебувають на територіях республіки білорусь, російської федерації, окупованих російською федерацією територіях України або інших країн, грузинських територіях Абхазії та Південної Осетії, які не контролюються грузинським урядом, не мають права подавати заявку.
Як взяти участь у конкурсі?
Подати заявку за посиланням. Кінцевий термін подання: 7 лютого, 2024 року до 23:59 (за київським часом). Оцінювання конкурсних заявок відбуватиметься до лютого 2024 року, а про результати оголосять у квітні.
Читайте також:
- “Ізоляція” — як живе та чим зараз займається культурна платформа
- Про що думають українські студенти: редакція поспілкувалася з молоддю
- З Бахмута до Азії: бахмутянка розповіла, чому в Тайвані беруть приклад з українців
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!