Загальна обстановка на Східному напрямку залишається складною. ЗСУ протиснули оборону окупантів на південь від Бахмута. Водночас російські окупанти не полишають намірів поновити наступальні дії на Куп’янському та Лиманському напрямках, до яких здійснюють активну підготовку.
Про це командувач Сухопутних військ ЗСУ, генерал-полковник Олександр Сирський повідомив «Military Media Center».
Прорив оборони армії рф
Він зазначив, що на Бахмутському напрямку запеклі бої продовжуються. Під час прориву оборони російської армії ЗСУ розбили три бригади рф.
Після втрати на минулому тижні населених пунктів Андріївки та Кліщіївки, ворог проводить численні контратаки з різних напрямків, безуспішно намагаючись повернути втрачені позиції. Адже ці, невеликі, на перший погляд, населені пункти, були важливими елементами оборонного рубежу ворога, який простягнувся від Бахмута до Горлівки.
У результаті успішних дій наших військ була пробита лінія оборони ворога, яку він намагався закрити, кидаючи в бій всі наявні резерви. У боях на Бахмутському напрямку були розбиті та повністю втратили боєздатність одні із найбільш підготовлених і найкращих частин ворога — 72 окрема мотострілецька бригада, 31 та 83 окремі десантно-штурмові бригади.
Олександр Сирський // командувач Сухопутних військ ЗСУ
Генерал-полковник зазначив, що Сили оборони поступовими кроками рухаються до повного звільнення українських територій.
Звичайно, ми продовжуємо рух вперед. Це лише ще один черговий крок на шляху до повного звільнення наших територій. Для організації виконання наших завдань провів робочу зустріч з командирами бригад, які зараз знаходяться в цьому районі. У ході роботи було заслухано висновки із оцінки обстановки, визначено низку проблемних питань, більшість із яких було вирішено на місці, уточнено завдання на подальші дії.
Впевнений — наші плани зі звільнення держави від окупантів будуть неодмінно реалізовані. Ворог буде розбитий і синьо-жовті стяги знову майорітимуть на наших кордонах.
Олександр Сирський // командувач Сухопутних військ ЗСУ
Міжнародний Реєстр збитків відкрив нову категорію для подачі заяв на порталі “Дія”. Відтепер українці можуть подати інформацію про руйнування чи пошкодження нежитлового нерухомого майна.
Про це повідомив голова Спеціальної комісії з питань захисту ВПО Павло Фролов.
Компенсація за нежитлову нерухомість: як подати заяву в Реєстр збитків
Міжнародний Реєстр збитків відкрив нову категорію для подачі заяв по відшкодуванню збитків, завданих російською агресією. Відтепер Реєстр приймає заяви про пошкодження або знищення нежитлового нерухомого майна.
Подавати заяви до цієї категорії можуть власники:
офісів;
складів;
підсобних приміщень;
магазинів;
гаражів;
іншої нерухомості нежитлового призначення.
Подати заяву можна на порталі “Дія”, вказавши вартість знищеного майна або вартість ремонту чи відновлення пошкодженого майна. Також потрібно надати:
докази права власності, які можна отримати з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
матеріали щодо обставин пошкодження;
інформацію щодо розміру завданої шкоди.
Нагадаємо, що наразі основна задача Реєстру збитків — це збір і фіксація даних про завдану шкоду. Механізм виплат компенсацій буде розроблено у майбутньому, а подані заяви передаватимуть відповідним органам для розгляду та ухвалення рішень.
Відкриття центру для ВПО в Полтаві / фото Краматорська РДА
У Полтаві відкрився центр підтримки ВПО з Краматорського району. Тут переселенцям і переселенкам надаватимуть гуманітарну допомогу та підтримку в адаптації у новій громаді.
У Полтаві відкрився новий центр підтримки ВПО “Ми разом”. Він прийматиме людей, які евакуювались з Краматорського району.
Головна мета роботи осередку — надання гуманітарної допомоги та підтримка родин переселенців у адаптації та соціалізації в новій громаді. Тут будуть доступні такі послуги:
медичні;
психологічні;
юридичні;
освітні;
соціальні;
культурні;
спортивні.
Центр підтримки ВПО Краматорського району “Ми разом” працює за адресою: місто Полтава, вулиця Юліана Матвійчука, 115 (четвертий поверх). Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 10:00 до 18:00.
Також функціонує гаряча лінія для дистанційних звернень: +380 (50) 873 1696.
Міжнародний Реєстр збитків відкрив нову категорію для подачі заяв на порталі “Дія”. Відтепер українці можуть подати інформацію про руйнування чи пошкодження нежитлового нерухомого майна. Про […]
У Полтаві відкрився центр підтримки ВПО з Краматорського району. Тут переселенцям і переселенкам надаватимуть гуманітарну допомогу та підтримку в адаптації у новій громаді. Про це […]
На російських пропагандистських каналах публікують нові кадри з району вокзалу Бахмута. Окупанти показали знімки, на яких зафіксовані руйнування на вулиці Миколи Дяченка (колишня назва — Пушкіна). Кадри […]
Мешканці дев’яти вразливих регіонів України можуть отримати безоплатні бебі-бокси. У складі наборів — найнеобхідніші речі для немовлят до трьох місяців. Наповнення складають одяг, гігієнічні і […]
У Часів Ярі тривають активні бої. Окупанти не припиняють спроб повністю захопити місто. Останніми днями ворог активізував наступ. Щодня ЗСУ відбивають до 7-9 ворожих атак. […]