Маляр розповіла завдяки кому звільнили Кліщіївку та Андріївку

Семаковська Тетяна 09:36, 18 Вересня 2023

На Бахмутському напрямку росіяни втратили Кліщіївку та Андріївку. ЗСУ повернули під контроль ці населені пункти у ході довготривалих й виснажливих бойових дій. Але росіяни не полишають спроб прорвати нашу оборону в районах Оріхово-Василівки, Богданівки, Кліщіївки, Курдюмівки Донецької області.

Про це повідомляє заступниця Міністра Оборони Ганна Маляр

ЗСУ звільнили Кліщіївку та Андріївку

За минулий тиждень ЗСУ на Бахмутському напрямку звільнили Андріївку та Кліщіївку.  Попри те росіяни все ще намагаються повернути втрачені позиції, стверджує Ганна Маляр.

Вона додає, що Збройні Сили вже закріплюються на досягнутих рубежах, звільнення та подальший наступ на Бахмутському напрямку здійснюють без залучення додаткових ресурсів. Командує процесом звільнення територій ОСУВ Хортиця.

Довідка: ОСУВ Хортиця – це об’єднання Сил оборони України, створене під час відбиття російської збройної агресії у 2022 році. Підрозділи Хортиці відповідають за східну ділянку лінії бойового зіткнення:

  • Харківський;
  • Ізюмський;
  • Лиманський;
  • Лисичанський;
  • Курахівський;
  • Куп’янський;
  • Бахмутський;
  • Авдіївський;
  • та Вугледарський напрямки.

Командуючий ОСУВ — генерал-полковник Олександр Сирський.

Наші бійці стримують атаки ворога та закріплюються на досягнутих рубежах.

Наступ на Бахмутському напрямку здійснюється силами, якими ми обороняємось. Тобто без створення наступального угруповання, без застосування додаткових ресурсів та матеріальних засобів. Це можливо лише завдяки майстерності Командувача ОСУВ Хортиця, Штабу – який працює 24/7, та мужності наших бійців.

Ганна Маляр // заступниця Міністра Оборони

За тиждень на Бахмутському напрямку звільнено 2 кВ.км. Загалом звільнена під Бахмутом площа складає 51 кВ.км, додала Ганна Маляр.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

“Без води, проте зі сміттям”: як живуть українці в Донецьку

Війна росії проти України почалася задовго до 24 лютого 2022 року. Перша фаза фізичної окупації територій нашої держави у сучасній історії відбулася ще 2014 року. […]

«Коли побратими нас побачили, то були в шоці, думали ми загинули»: Історія з Бахмутського фронту

Благодійний Фонд «Взаємодопомога», який допомагає українській армії нещодавно почав новий проєкт, у якому військові розповідають свої історії з фронтових буднів. Один із бійців Фідель, який […]

командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський

Армія рф готується взяти реванш та перехопити оперативну ініціативу на Сході, — Сирський

Російські окупанти не полишають спроб вийти на кордони Донеччини та Луганщини. Водночас загарбники намагаються перехопити оперативну ініціативу на Східному фронті. Українське командування реагує на плани […]

11:11, 06.09.2023 Микола Ситник