Солов’їна заряджає: підбірка свіжих українських пісень на 2024 рік

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 15:00, 26 Січня 2024
Прослуховування музики / фото ілюстративне

Українська культура продовжує власне відродження та розвиток. Музика — не виняток з правила, оскільки вона з кожним новим роком стає все більш популярною серед українців та задає нові тренди.

Редакція Бахмут IN.UA підготувала плей-лист пісень, які можуть стати улюбленими.

Українські пісні 2024

За останні роки зявилися нові талановиті імена, які формують сучасну культуру незалежної України. Ось лише невеликий список робіт таких співаків, який налаштує на позитивний лад:

Порічка — YAKTAK та KOLA

Запальна хіп-хоп композиція, спільно створена молодими талантами YAKTAK та KOLA. Як зазначають самі автори, пісня про зворушливе, ніжне та приємне кохання. Вона також пронизана теплою атмосферою та радістю, які здатні пробудити в слухачах приємні спогади з минулого.

Кохаю, але не зовсім — DOROFEEVA

Сольна кар’єра колишньої учасниці “Час і Скло” Надії Дорофєєвої набирає обороти. В нашому списку представлена одна з її найсвіжіших робіт, під час роботи над якою співачка відійшла від більш звичних для себе сумних пісень та створила “вірусну” музику.

Силуети — SadSvit та СТРУКТУРА ЩАСТЯ

Драйвова пісня жанру синт-вейв з шаленою візуальною частиною від молодих талантів з SadSvit та СТРУКТУРА ЩАСТЯ. Не дарма саме вона очолила топ у Spotify 2023 року, ставши при цьому частиною плей-листів великої кількості людей не лише в Україні, але й у світі.

Очі — Артем Пивоваров та Quest Pistols

Досить неочікуване об’єднання від Артема Пивоварова та легендарних Quest Pistols. Справжній романтичний хіт з глибоким вокалом та проникливою грою гітари нікого не залишать байдужим.

Люди — MamaRika та KOLA

Пісня, яка здатна розчулити кожного українця. Вона була написана від українців для українців, які через війну були змушені стати справжніми титанами для досягнення кінцевої цілі — перемоги, свободи. Зазначимо, що в кліпі на цю пісню використовувалися реальні кадри військової хроніки.

Де моя любов живе — CHEEV

Незвична робота музиканта Cheev на тему кохання в умовах майбутнього та тамтешніх технологій. Чи буде штучний інтелект настільки розумним, щоб зрозуміти сенс почуттів і зробити людину, яка пережила трагедію, знов щасливою?

Направляй мене — MONATIK

Відносно нова робота відомого музиканта MONATIK оспівує силу та витримку українського народу, який не здався навіть під час жорстокої війни. Неперевершена робота здатна підкорити кожного, оскільки саме про нього йде мова в тексті.

Солодкі — KAZKA та Demien Escobar

Чутлива робота гурту KAZKA та американського скрипаля-віртуоза та володара двох премій Emmy Дем’єн Ескобара, який активно підтримує Україну. Пісня об’єднала відвертий текст про солодку любов та танцювальні ритми, які будуть близькі кожному.

Повільно — Adam

Гурт ADAM увірвався в плей-листи українців з романтичною піснею “Повільно”. Дивовижна мелодія та текст створюють єдину картину для кожного, хто хоч колись кохав.

М’ятна ніч — ENLEO

Робота музиканта з Донецької області розповідає про те, що кожен може радіти навіть в тяжких ситуаціях. Вона також була створена для того, щоб нагадати людям про життя до війни та про майбутнє після неї.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Російський контент вбиває: українці “оплатили” 10 тисяч дронів для армії рф

Микола Ситник 17:00, 23 Січня 2024
Блогери рф, яких дивляться в Україні
Ілюстрація Бахмут IN.UA

За 2023 рік дохід російських авторів контенту на YouTube та музичних стрімінгах склав понад 80 мільйонів доларів. Із них 5 мільйонів пішли на податок до державного бюджету рф. За ці кошти росія може придбати 10 тисяч FPV-дронів для війни проти України.

Про це повідомляє контент-маркетингова агенція Top Lead.

10 тисяч FPV-дронів для рф від України

У минулому році українці продовжували споживати російський контент на YouTube та на різних стрімінгових сервісах. Аналітики Top Lead підрахували, що користувачі з України своїми переглядами та прослуховуваннями збагатили авторів контенту з російської федерації на 81,6 мільйонів доларів.

Відповідно до державного бюджету рф “завдяки” українцям, які дивляться російських YouTube-блогерів та слухають російську музику, надійшло близько 5 мільйонів доларів податків. За ці кошти окупанти можуть придбати 10 тисяч FPV-дронів (при орієнтовній вартості одного дрона-камікадзе в 500 доларів).

Статистична інформація
Дрони для рф /ілюстрація Бахмут IN.UA

Нагадаємо, на Бахмутському напрямку війська рф намагаються прорвати оборонні рубежі ЗСУ. Окупанти дуже активно насичують фронт дронами-камікадзе. Також рф розвиває системи радіоелектронної боротьби (РЕБ), розроблені за часів радянського союзу.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Нові серіали від Дія.Освіта: українців навчать створювати професійні відео

Микола Ситник 12:47, 10 Грудня 2023
Дія
Серіали в Дія.Освіта / фото Мінцифра

На платформі Дія.Освіта зʼявилися нові освітні серіали. Вони допоможуть переселенцям та шукачам нової професії освоїти навички у сфері відеовиробництва, змінити професію й заробляти гроші на хобі.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Серіали від Дія.Освіта

Навчальні серіали створили для ВПО, для шукачів нової роботи або для шукачів нової професії. Вони доступні українською та англійською мовами.

Учасники курсів навчаться розкривати секрети якісного відеоконтенту, а також дізнаються:

  • як монтувати відео різних жанрів;
  • як зробити якісний сторителінг із готових матеріалів;
  • як правильно дібрати музику;
  • яку локацію вибрати;
  • які ракурси використовувати.

Серіал “Режисер монтажу” навчить, як швидко та якісно змонтувати відео, уникнути розповсюджених помилок та просувати його в соцмережах. При перегляді ви також дізнаєтеся про найбільш популярні та зручні програми для відеомонтажу.

У серіалі “Відеовиробник” розповідається про те, хто такі відеомейкери та де можна реалізувати здобуті знання. А також про всі етапи створення відео: розробка ідеї, написання сценарію, планування, вибір техніки, підготовка локації, знімання та обробка відзнятого матеріалу.

Де подивитися?

Серіали доступні за посиланнями:

У Мінцифрі радять після перегляду серіалів перевірити свої скіли в онлайн-симуляторі на Дія.Освіта, а результати додати до СV (резюме), щоб зацікавити роботодавців.

Освітні серіали створені з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння TWO MORE ROWS. Дія.Освіта — це ініціатива покликана сприяти розвитку освіти в Україні та забезпечити доступ до якісної цифрової освіти для всіх охочих.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Виплата за народження дитини у 2024 році: який розмір та як їх отримати

Кожна сім’я в Україні, в якій народилась дитина, може отримати соціальні виплати від держави. Мова йде про 41 280 гривень. Детальніше про те, що це […]

11:15, 21.11.2024 Скопіч Дмитро

Як студентам отримати гранти на навчання через “Дію”: деталі нової програми

Студенти, які вступили у вищі навчальні заклади у 2024 році, зможуть отримати державний грант для оплати контракту. Вони можуть отримати понад 15 000 гривень. Детальніше […]

18:00, 20.11.2024 Скопіч Дмитро

Довгоочікуваний реліз української гри S.T.A.L.K.E.R. 2: що відомо про новинку та де її купити

20 листопада 2024 року в продаж надійде нова гра від української компанії-розробника GSC Game World під назвою S.T.A.L.K.E.R. 2. Вона поверне гравців у атмосферу Чорнобильську […]

16:00, 20.11.2024 Скопіч Дмитро

Веселий експоцентр, зимовий парк та прогулянка біля видатних українців: куди піти у Києві взимку

Київ — величезне місто з багатою історією та широким вибором локацій, які можна відвідати за будь-якої погоди. Проте, саме в холодну пору року можна насолодитися […]

11:00, 17.11.2024 Скопіч Дмитро

Дивні Дива, Венздей та Шерлок: 5 серіалів, які вийдуть у 2025

2025 рік обіцяє безліч цікавих серіалів для шанувальників найрізноманітніших жанрів: від наукової фантастики до драми та детектива — глядачі можуть чекати на продовження улюблених історій […]

10:00, 17.11.2024 Скопіч Дмитро