Ватажок найманців пригожин заявив, що ПВК «вагнер» виходить із Бахмута

Семаковська Тетяна 12:16, 5 Травня 2023

пригожин 6d97f

Сьогодні фінансист ПВК «вагнер» євген пригожин повідомив, що його війська залишать Бахмут 10 травня 2023 року. За його словами, це спричинене втратами бойовиків, які через відсутність боєприпасів, щоденно зростають із геометричною прогресією.

Відповідне відеозвернення опублікувала пресслужба пригожина.

Він офіційно звернувся до начальника Генерального штабу, Міністра оборони, Верховного головнокомандувача та народу росії.

«Заявляю від імені бійців ПВК «вагнер», від імені командування ПВК «вагнер», що 10 травня 2023 року ми вимушені передати позиції у населеному пункті Бахмут підрозділам Міністерства оборони та вивести залишки ПВК «вагнер» у тилові табори, щоб зализати рани. Я виводжу підрозділи ПВК «вагнер» із Бахмута через те, що за відсутності боєприпасів вони приречені на безглузду загибель», — зазначив євген пригожин.

Він додав, що наступальні ресурси ПВК «вагнер» закінчилися ще на початку квітня. Водночас, за його словами, наступ бойовиків продовжився «незважаючи на переважаючі сили супротивника». 

пригожин1 26a30Фінансист ПВК «вагнер» євген пригожин повідомляє, що війська бойовиків вийдуть із Бахмута. Фото: скріншот

Очільник найманців переконаний, що заздрісні воєнні чиновники завадили «вагнеру» взяти Бахмут до 9 травня цього року.

«З 1 травня, бюрократи практично відрізали нас від будь-яких артилерійських боєприпасів. Міністр оборони на цього тижня заявив, що боєприпасів більш ніж достатньо. Дефіцит снарядів у ПВК «вагнер» складає 90%. Незважаючи на це, рада командирів ПВК «вагнер» прийняла рішення утримувати позиції та продовжувати наступ на Бахмут до 10 травня 2023 року, щоб святе для росіян свято — 9 травня, День перемоги — зустріти блиском російської зброї», — зазначив євген пригожин.

У відеозверненні він попросив начальника Генштабу підписати бойове розпорядження про передачу позицій ПВК «вагнер» у Бахмуті підрозділам Міністерства оборони. Очільник найманців додав, що «вагнерівці» залижуть рани, і коли росія буде в небезпеці, знову стануть на її захист. За його словами, це станеться зовсім скоро.

Читайте також: Західні експерти спростували заяву пригожина про початок наступу ЗСУ в Бахмуті

Фото: скріншот

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!