Main menu

Окупанти намагаються перекрити трасу Т0504

 

гаубиця 11559

російські війська продовжили наступальні операції навколо Бахмута. 17 березня найманці пвк «вагнер» заявили про успіхи в Бахмуті та його околицях.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Російські блогери заявили, що бойовики «вагнера» атакували українські позиції поблизу Хромового (2 км на захід від Бахмута) і Богданівки (6 км на захід від Бахмута).

Геолокаційні кадри, опубліковані 17 березня, показують, що російські війська досягли незначних успіхів на півночі Бахмута. Глава так званої «днр» денис пушилін заявив, що росіяни просунулися вглиб комплексу «АЗОМ» на півночі Бахмута. Аналітики Інституту вивчення війни не мають візуального підтвердження того, що армія рф діє на території комплексу. У Держприкордонслужбі повідомили, що українські сили вступили в бій з бойовиками «вагнера» в промзоні Бахмута. Однак, невідомо, чи це був комплекс «АЗОМ».

Російські блогери стверджували, що окупанти продовжували штурм південних районів Бахмута. За заявами пропагандистів, «вагнерівці» вийшли на трасу Т0504 на південно-західній околиці Бахмута та перервали українську лінію постачання.

Західні аналітики поки що не підтверджують перекриття траси T0504. Експерти переконані, що Сили оборони в Бахмуті все одно зможуть отримати доступ до ділянок траси Т0504 через сільські дороги між Хромовим та Іванівським, навіть якщо заяви пропагандистів правдиві.

Фото: Генштаб

Читайте також: Наступ «вагнера» на Бахмут наближається до кульмінації

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!