Main menu

Кириленко повідомив, скільки дітей залишається в Бахмуті

1675339960 7206 500d5У Бахмуті Донецької області, який є найгарячішою точкою на фронті, досі перебувають цивільні. Вони категорично відмовляються виїжджати.

Про це в ефірі телемарафону повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко, інформує "РБК-Україна".

За словами чиновника, у місті залишаються близько 3 тисяч жителів, зокрема 33 дитини. Наразі продовжується обов'язкова евакуація неповнолітніх - принаймні з одним із батьків.

"Евакуація охоплює не лише Бахмут, а й усю лінію фронту. Ще тиждень тому в Авдіївці залишалися 42 дитини, сьогодні - 13, - розповів Кириленко.

За його словами, евакуйованих дітей вивозять в інші області, де розміщують у дошкільних закладах, інтернатах і санаторіях.

"Наприклад, дітей з Бахмута централізовано евакуюють у напрямку Закарпаття, якщо батьки не мають можливості тимчасово оселитися в інших регіонах", - додав голова ОВА.

Нагадаємо, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликала негайно евакуюватися місцевих жителів, які ще перебувають у Бахмуті. Кабмін схвалив механізм примусової евакуації дітей із зон активних бойових дій. Таке рішення було ініційоване та розроблене Координаційним штабом. Наразі під відповідні критерії застосування примусової евакуації дітей із зон бойових дій підпадає тільки Бахмут.

Фото: Уніан

Читайте також: Доброволець ЗСУ із Нової Зеландії врятував українського полоненого під Бахмутом

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!