Main menu

Окупанти розширюють “оточення” Бахмута і хочуть відкрити шлях до Сіверська

335873440 1356009888524841 6254660961180486887 n bf01315 березня російські війська продовжували просуватися до Бахмута та його околиць. Охопити чи оточити місто окупантам не вдалося.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Геолокаційні кадри, опубліковані 14 березня, показують, як сили “вагнера” ведуть бої за нові позиції приблизно в 4 км на північний захід від Бахмута. Ймовірно, “вагнерівці” просунулись до лінії Богданівка-Хромове.

Геолокаційні кадри, опубліковані 15 березня, також показують, що російські війська просунулися на нові позиції в північній частині Бахмута, на схід від комплексу “AZOM”. Фінансист “вагнера” євген пригожин заявив, що його бойовики захопили Залізнянське (9 км на північний захід від Бахмута) і “розширюють оточення Бахмута”.

Російські блогери стверджували, що “вагнерівці” наступали на північний захід від Бахмута: в районі Богданівки, Дубово-Василівки та Оріхово-Василівки. На думку пропагандистів, ці “досягнення” можуть дозволити російським військам відкрити шлях просування до Сіверська (приблизно 30 км на північний схід від Бахмута).

Російські блогери також заявили, що бойовики продовжують бої в тунелях комплексу “AZOM”. Вони стверджують, що на півночі Бахмута армія рф просунулася через вулицю Корсунського в бік Бахмутського індустріального технікуму.

Російські джерела повідомили про бої біля Іванівського (5 км на захід від Бахмута). Пропагандисти заявляли, що українські сили контратакують у цьому районі.

За повідомленнями деяких блогерів, російські війська повністю тримають під вогнем трасу Бахмут-Хромове. У Генштабі України повідомили, що українські війська відбили російські атаки на північний захід від Бахмута в районі Оріхово-Василівки (12 км на північний захід), Ягідного (1 км на північний захід), Богданівки (6 км на північний захід) і на захід від Бахмута в районі Хромового (3 км на захід).

Фото: Генштаб

Читайте також: Росіяни вбили бахмутянина і поранили 11 жителів Донеччини

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!