Main menu

пригожин сподівався, що ЗСУ вийдуть з Бахмута через страх оточення

photo 2023 03 12 22 28 09 c1702Темпи просування російських військ у Бахмуті сповільнилися після відходу ЗСУ зі східного Бахмута приблизно 7 березня.  За оцінками аналітиків від 6 березня, Вагнеру довелося залучити свої елітні сили для підтримки штурмів, але ці сили можуть вичерпатися під час прямих штурмів східної, південної та північної частин Бахмута.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

Геолокаційні кадри, опубліковані 18 лютого, показали 43 автобуси з найманцями "Вагнера", які рухалися з Криму через Мелітополь, можливо, для посилення позицій у Бахмуті. 5 і 6 березня Пригожин скаржився, що "Вагнер" потребує додаткового підкріплення, а українські військові відзначали, що російські війська зазнають втрат у співвідношенні сім до одного порівняно з українськими військами. 

пригожин, ймовірно, очікував, що українські війська повністю відійдуть з Бахмута через страх неминучого оточення, і сподівався, що підкріплення елітних сил Вагнера буде достатнім для досягнення цього ефекту.

пригожин навіть запропонував президенту України Володимиру Зеленському дозволити українським військам вийти з Бахмута протягом двох днів 3 березня. Речник української Східної групи військ Сергій Череватий також зазначив 11 березня, що ЗСУ можуть серйозно послабити позиції "Вагнера" і вже прорідили друге угруповання полонених "Вагнера" протягом зими.

Українські військовослужбовці зазначили у відео в соціальних мережах від 12 березня, що вони утримують позиції в Бахмуті, чекаючи, поки росіяни "перестріляють один одного". Російське військове керівництво, можливо, дозволяє групі Вагнера нести великі втрати в Бахмуті, щоб одночасно послабити важелі впливу пригожина і захопити місто за рахунок військ Вагнера.

Фото: телеграм

Читайте також: Вагнерівці намагаються прорвати оборону ЗСУ і просунутися в центральні райони Бахмута

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!