Main menu

Інститут війни прогнозує кульмінацію російського наступу після захоплення Бахмута

334935369 922043789043813 486610181968875169 n f4fbbпригожин заявив 8 березня, що російські війська захопили весь східний Бахмут, і ця заява узгоджується з наявними візуальними доказами. За оцінками Інституту війни, 7 березня українські війська завершили контрольований відхід зі східного Бахмута через річку Бахмутка.

російський блогер стверджував, що їхні війська контролюють близько третини Бахмута. Джерела рф заявили, що російські сили контролюють від 45 до 52%  Бахмута станом на 7 березня. Ця цифра, на думку аналітиків, є обґрунтованою; за оцінками, станом на 8 березня російські війська займають щонайменше 50 % Бахмута. 

Російські війська, ймовірно, посилять атаки на північному заході та південному заході Бахмута, це на північ від Опитного та на південь від Ягідного, щоб обійти річку Бахмутку.

Російські війська, як і раніше, навряд чи зможуть швидко використати прорив за межі Бахмута, якщо захоплять місто. пригожин припустив 8 березня, що Міноборони росії використовувало групу Вагнера для ведення високоінтенсивних виснажливих міських боїв у Бахмуті і може відкликати групу Вагнера після захоплення Бахмута, щоб звичайні російські підрозділи могли продовжити наступ.

Інститут вивчення війни не виявив жодних ознак того, що російські військові мають добре оснащені та підготовлені резервні сили для наступу за межі Бахмута. Більшість російських підрозділів, за якими ведеться спостереження на Донбасі, вже беруть участь у наступальних операціях, включно з російськими повітряно-десантними військами, які приєдналися до наступу на Бахмут у січні 2023 року.

Інститут війни продовжує оцінювати, що російський наступ на сході України незабаром досягне кульмінації, якщоросійські війська захоплять Бахмут, оскільки російські військові не мають бойової потужності або підкріплень, необхідних для використання прориву під Бахмутом.

Нагадаємо, що раніше Інститут війни вже прогнозував кульмінацію російського наступу під Бахмутом 28 січня, але російське командування перекинуло достатню кількість звичайних солдатів рф.  Таким чином командування рф запобігло загальній кульмінації наступу на Бахмут, який триває. 

Фото: Генштаб

Читайте також: Захоплення Бахмута змусить росіян опинитися перед складним вибором

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!