Повне захоплення Донецької та Луганської областей залишається ключовою метою для росії

Семаковська Тетяна 10:49, 16 Січня 2023

323887223 1359110724824781 3164834793580951412 n 9bb77Російські війська можуть спробувати провести масштабний наступ в районі Луганської області. Водночас повне захоплення Донецької та Луганської областей залишається офіційною військовою метою Кремля і є однією з найбільш досяжних, хоча все ще дуже складних цілей росії.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

З 2022 року російські війська розгортають додаткові сили в Луганській області та здійснюють інші значні заходи, які, за оцінками ISW, можуть підтримати наступальну операцію в Луганській області.

ISW продовжує вважати, що російські війська навряд чи проведуть наступ на півдні України в Херсонській або Запорізькій областях. Річка Дніпро розділяє лінію фронту в Херсонській області і є серйозною перешкодою для маневру. Багатошарові польові фортифікаційні споруди Росії в Херсонській області та інтенсивне мінування в Запорізькій області вказують на те, що російські війська надають пріоритет оборонним операціям в обох областях.

Загалом, Кремль зберігає свої максималістські цілі щодо захоплення всієї України, попри погане ведення війни станом на сьогодні. Російські сили залишаються небезпечними, і Україна потребує постійної підтримки для належної підготовки.

Західні союзники України повинні продовжувати підтримувати Україну в довгостроковій перспективі, навіть якщо російські рішучі дії у 2023 році зазнають невдачі, оскільки Кремль все одно готується до затяжної війни.

Фото: Генштаб

Читайте також: Британська розвідка назвала умову, за якої можуть відбутися прориви на лінії фронту рф і України

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!