На вихідних бахмутян та мешканців столиці запрошують у Національний заповідник “Софія Київська” на майстер-класи з петриківського розпису. Майстриня з Бахмута Тетяна Лаптєва допоможе учасникам створити свій власний витвір мистецтва. Переселенці можуть відвідати заходи безоплатно. Також усі охочі можуть задонатити на ЗСУ, які захищають Бахмутський напрямок.
Про це у коментарі Бахмут IN.UA повідомила головний спеціаліст Управління культури Бахмутської міської ради Ганна Ковальова.
Майстер-класи в Києві: як відвідати
Ганна Ковальова зауважила, що Управління культури організувало цілу серію майстер-класів, які проводять бахмутські майстри.
Вона додала, що цими вихідними відбудеться зустріч з майстром традиційного народного мистецтва Тетяною Лаптєвою під назвою “Українська душа”. Бахмутянка познайомить учасників із технікою петриківського розпису акриловими фарбами на дерев’яній поверхні. Кожен відвідувач матиме можливість створити власними руками справжній витвір мистецтва.
“Майстриня Тетяна Лаптєва вже багато років працює в Бахмутському міському народному Домі. Вона є дипломованим майстром петриківського розпису. Була на всіх виставках, які проходили у нас, у Бахмуті, в області, в Україні. Вона виставлялася всюди, у неї дуже багато робіт саме з петриківського розпису”, — розповіла Ганна Ковальова.
Зазначимо, що майстер-клас із петриківського розпису відбудеться 16 та 17 березня у виставковій залі “Хлібня” Національного заповідника “Софія Київська”, на локації “Скорботний шлях Бахмуту”. Початок і в суботу, і в неділю — о 14:00.
Долучитись до заходів запрошують дорослих і дітей старше 10 років. Для бахмутян і ВПО вхід на територію “Софії Київської” — безоплатний. Для мешканців столиці вхід до заповідника та у виставкову залу “Хлібня” вартує 90 гривень. До слова, Національний заповідник “Софія Київська” розташований за адресою: Київ, вулиця Володимирська, 24.
Для реєстрації на майстер-клас телефонуйте за номером: +38 (066) 537 0173. На 1 заняття набирають групу до 12 осіб. Поспішіть, адже кількість місць обмежена.
Допомога захисникам Бахмутського напрямку
Ганна Ковальова підкреслила, що проєкт “Скорботний шлях Бахмуту” та майстер-класи на цій локації мають дуже важливе значення. У такий спосіб митці продовжують підтримувати українських захисників.
Читайте також:
- Жінки, діти та рюкзаки: як митці Півдня та Сходу говорять про війну
- “Вікно у спогади” для кожного: співачка Valentayna випустила пісню про Бахмут
- Українці можуть оплатити ВПО та родинам військових квиток до музею в Києві
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!