Підприємцям Донеччини пропонують релокувати свій бізнес до Кривого Рогу за вигідними умовами. Переселенцям доступні орендні площі зі знижкою, а також можливість створення нового бізнесу за грантові кошти.
Про це повідомляє Донецька ОВА.
Кривий Ріг: можливості для бізнесу
Донецька ОВА отримала пропозицію від Криворізької міської ради для підприємств, які планують перемістити виробничі потужності до більш безпечних регіонів України. Їх запрошують релокувати свій бізнес до Кривого Рогу.
Своїм рішенням виконком Криворізької міської ради дав можливість релокованим підприємствам розмістити свої виробничі потужності у приміщеннях комунальної власності та на об’єктах добувної і переробної промисловості. Приміщення комунальної власності надають в оренду з 50% знижкою. Також розглядаються пропозиції для започаткування нових бізнесів, у тому числі за грантові кошти.
Міська влада Кривого Рогу також гарантує консультаційний, юридичний і організаційний супровід підприємств на новому місці перебування.
Ті, хто зацікавлені в релокації виробничих потужностей до Кривого Рогу, можуть звертатися до Управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради за телефонами: +380 (56) 492 2589, +380 (91) 617 2192. Або на електронну адресу — [email protected], на яку можна надсилати інформацію щодо технічних і соціальних потреб, необхідних для релокації підприємства.
Кривий Ріг: що пропонують ВПО
За інформацією Криворізької міської ради, у місті діють доступні умови оренди житлових та нежитлових приміщень. Розмір орендної плати на сьогодні у 2-3 рази нижчий, ніж в інших містах країни.
Також у міста створені умови для комфортного життя переселенців. Зокрема, для ВПО діє безоплатний проїзд у міському комунальному транспорті. В закладах дошкільної освіти міста працюють чергові групи, що дає можливість відвідувати дитячи садочки в очному форматі.
Окрім цього, передбачено першочергове зарахування до закладів дошкільної освіти дітей-ВПО, які постраждали внаслідок воєнних дій. Діти-ВПО шкільного віку мають можливість отримувати освіту в змішаному форматі з можливістю відвідувати заклади освіти офлайн.
Читайте також:
- У день звертаються близько 10 людей: як працює осередок підтримки бахмутян у Харкові
- Можливості для переселенців на Київщині: де пропонують безкоштовне житло та роботу
- Втрата роботи серед переселенців/переселенок: чи є пріоритет на посади для чоловіків або жінок
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!