Main menu

Врятовані з-під окупації: як працює реабілітаційний центр для тварин на Дніпропетровщині

Бахмут 11Очільниця ГО Катерина Арисой поділилась у відеоматеріалі, як вдавалось врятувати тварин від окупації та з-під обстрілів, та розповіла якою волонтерською діяльністю планує займатись ще.

Ми завітали в гості до Катерини Арисой – керівниці ГО “Плуритон”. Тут, в  селі Сурско-Литовське в Дніпропетровській області, розташований реабілітаційний центр для тварин, які постраждали від війни. Величезне різноманіття чотирилапих мешкає на цій території. Всіх було врятовано після того, як їх покинули господарі, або вони загубились через руйнування й обстріли.

«‎Москалі дуже багато тварин вбивали і їли, ми знаходили відрубані голови, кістки й зняті шкури й частково деякі тварини вижили», - каже Катерина.

Зоозахисниця кожного тижня виїжджає на гуманітарні місії в міста, які наближені до лінії фронту. У відеоматеріалі волонтери відвідали село Хромове, що в Бахмутському районі, щоб евакуювати собак, які залишаються під обстрілами.

«‎Це неймовірно боляче бачити з кожним разом все більше руйнувань, всю цю атмосферу й людей, які просто тут виживають. Зараз найголовніше – це вистояти і забезпечити тил нашим воїнам»‎, – запевняє Катерина.

Фото: Бахмут. IN. UA

Читайте також: Бахмутяни в евакуації: Галина Олійникова про життя в Дніпрі й проблеми Бахмута

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!