Main menu

Бахмутяни в евакуації: Галина Олійникова про життя в Дніпрі й проблеми Бахмута

Donetsk in evacuation cover копія копія копія 1200 675 пікс e2869Галина Олійникова - бахмутянка й громадська діячка, яка значну частину життя присвятила захисту екології. Що Галина виготовляє для військових на швацькому підприємстві та яким вона бачить Бахмут після війни, дивіться у відеоматеріалі.

Галина Олійникова виїхала в Дніпро через повномасштабне вторгнення та жінка впевнена, що багато людей, які залишились, навіть якщо й не були за росію, починають вірити в те, що винна Україна:

«Там є люди яким було всеодно, й коли вони кожного дня чують, що це винна Україна, воно відкладається. Багато людей, які були нормальних поглядів, починають вірити пропаганді. Я не розумію людей, які залишаються там з дітьми, дітям не місце на війні. А літні люди прив’язані до своїх хат й вважають, що все одно помруть».

Галина мріє повернутись в Бахмут після закінчення війни та займатись розробкою нового міста. Зокрема, озелененням, парками, новими будинками й все це, не просто так, а за європейськими стандартами. 

Також екологиня запевнила, що люди повернутись додому скоро не зможуть, бо окрім зруйнованих будинків, немає каналізації, світла, води. А також великою проблемою будуть зміни клімату. Навіть ґрунти, які понівечені пострілами, вибухами та мінуванням, принесуть немало проблем. 

Фото: "Бахмут. IN.UA"

Читайте також: Бахмутяни в евакуації: як Гаяне Авакян розпочала життя з нуля в Києві

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!