Грошова допомога на переїзд для ВПО: як отримати 20 тисяч гривень

Палій Катерина 17:00, 11 Грудня 2024
Гроошова допомога для ВПО / фото ілюстративне, iStock

Фонд “Спілка Поруч” запустив новий проєкт “Прихисток поруч” для допомоги тим, хто був змушений покинути свої домівки через війну. Переселенці та переселенки зможуть отримати до 20 000 гривень.

Детальніше про те, як ВПО отримати грошову допомогу, дізнавайтесь в матеріалі Бахмут IN.UA.

Грошова допомога ВПО у 2024 році

Проєкт від фонду “Спілка Поруч” пропонує фінансову підтримку на суму 20 000 гривень для переселенців. Кошти можна використати для переїзду, оплати перших місяців оренди, а також допомогу у пошуку житла та необхідних ресурсів.

У рамках проєкту передбачено повний супровід:

  • допомога у працевлаштуванні;
  • влаштування дітей до шкіл та садочків;
  • отримання гуманітарної допомоги. 

Серед перших, хто звернувся за допомогою — люди з найбільш постраждалих регіонів. Наразі вже декілька сімей успішно отримали допомогу та знайшли тимчасовий прихисток“, — зазначив один з представників фонду “Спілка поруч” в коментарі Бахмут IN.UA.

Як зареєструватися

Для того, щоб отримати підтримку, потрібно звернутися до представників фонду одним з вказаних способів:

  • Direct в Instagram — @spilkaporuch;
  • електронну пошту — [email protected];
  • за телефоном — +380 (93) 349 8451.

Допомога дітям ВПО в Києві

12 грудня в Києві діти внутрішньо переміщених осіб можуть отримати подарунки (йдеться про солодощі тощо). Для цього батькам необхідно попередньо зареєструватися та прийти з дитиною на видачу.

Отримати подарунки для дитини можна буде, якщо вона підпадає під вікову категорію, від 4 до 14 років. Подарунки видаються тільки в присутності дитини. Зверніть увагу, що якщо ви реєструєте двох дітей, то на видачу необхідно буде прийти з двома дітьми. Адресу та годину видачі організатори повідомлять згодом за посиланням. Умовою отримання подарунка для дитини є фотозвіт.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

“Карітас” в Україні: що це за організація та що вона робить

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 11:00, 22 Червня 2024
Гуманітарна допомога “Карітас” / фото “Карітас Україна”

Благодійна організація “Карітас” неодноразово допомагала громадянам України пережити проблеми, які спричинила війна. Її представники регулярно надають різні види допомоги, зокрема, харчовими продуктами та грошима. 

Редакція Бахмут IN.UA розповідає, що це за організація та як вона допомагає українцям під час війни.

Допомога від Карітас

“Карітас” — це благодійна організація Української греко-католицької церкви, яка надає допомогу тим, хто її потребує, незалежно від їх віровизнання, національності або соціального статусу. З’явилася вона у німецькому місті Фрайбург у 1897 році, а згодом почала функціонувати у Швейцарії, США, Голландії та інших країнах світу.

“Карітас” під час війни

Представники БО “Карітас” почали допомагати українцям ще з 2014 року. Станом на  2020 рік благодійний фонд “Карітас” допоміг 700 тисячам людей, які постраждали від збройної агресії рф. Зокрема, вони надавали продуктові набори, засоби гігієни та медикаменти.

Після початку повномасштабного вторгнення у 2022 році “Карітас” почав працювати з ВПО, надаючи їм повний спектр допомоги як дорослим, так і дітям.

Карітас в Україні

Наразі в Україні працює понад 30 регіональних організацій у 15 областях України. Робота благодійної організації сфокусована на 6 основних напрямах:

  • допомога дітям, молоді та сім’ям, які перебувають у кризі;
  • охорона здоров’я;
  • допомога людям з особливими потребами;
  • соціальні проблеми міграції;
  • допомога в надзвичайних ситуаціях;
  • розбудова громад.

Представники БО “Карітас” також активно надають гуманітарну допомогу, зокрема, продуктові та гігієнічні набори. Вони також проводять реєстрацію на отримання грошової допомоги для вразливих категорій населення. Особливо така допомога цінна для громад, які проживають у прифронтовій зоні.

Варто зазначити, що “Карітас” також реалізує унікальні проєкти. Наприклад, саме вони створили програму домашньої опіки, яка передбачає допомогу для самотніх та людей у складних життєвих обставинах.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Бахмутська міська рада організовує “Пряму лінію”: номер

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 14:35, 17 Квітня 2024
“Пряма лінія” для бахмутян / фото ілюстративне

Вже завтра, 18 квітня, Бахмутська міська рада проведе “Пряму лінію” з мешканцями Бахмутської міської територіальної громади. Під час заходу бахмутяни зможуть зателефонувати заступнику міського голови Сергію Родіну та поставити питання, які їх турбують.

Про це повідомляє Бахмутська міська рада.

“Пряма лінія” для бахмутян

Спеціальна “Пряма лінія” для бахмутян відбудеться 18 квітня, з 11:00 по 12:00. На питання містян відповідатиме заступник міського голови Сергій Родін.

Аби поставити питання представнику міської влади, а також отримати відповідь на нього, потрібно зателефонувати за номером: +38 (066) 044 7593.

Бахмутська міська рада в Telegram

На початку квітня Бахмутська міська рада створила офіційний канал в Telegram для інформування жителів громади. Підписатися на нього можна за посиланням.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Евакуація потягом

З Покровська стали активніше виїжджати люди: як допомагають з доїздом у безпечні регіони

У Покровську погіршилась безпекова ситуація. Окупанти активізували наступ на місто, тому лишатися в Покровську стає ще небезпечніше. Зважаючи на загострення ситуації, в Покровську збільшилися темпи […]

азовсталі

В окупованому Донецьку засудили полонених морпіхів з “Азовсталі”

У тимчасово окупованому Донецьку засудили дев’ятьох захисників Маріуполя. Це бійці, які тримали оборону “Азовсталі”, а потім потрапили до російського полону. Їм призначили тривале ув’язнення, деяким […]

Бахмутська міська рада організовує “Пряму лінію”: як долучитися

Завтра, 12 грудня, Бахмутська міська рада проведе “Пряму лінію” з мешканцями громади. Бахмутяни зможуть зателефонувати заступнику міського голови Сергію Родіну та поставити питання, які їх […]

15:00, 11.12.2024 Скопіч Дмитро

Технічний паспорт на квартиру: для чого він потрібен і як отримати

Технічний паспорт нерухомості — це детальний документ, що містить опис фізичних характеристик об’єкта, таких, як площа, об’єм чи конструктивні елементи. Цей документ є невіддільною частиною […]

14:35, 11.12.2024 Скопіч Дмитро
законопроєкт

Коли Верховна Рада може розглянути законопроєкт №11161 про компенсацію за житло на ТОТ

Асоціація молодих ВПО України продовжує роботу щодо ухвалення законопроєкту №11161, який передбачає компенсацію за житло на ТОТ. Передбачається, що Верховна Рада може розглянути його вже на […]