Росіяни перекидають елітні підрозділи рф в Луганську область, готуючись до наступу на Бахмут

Семаковська Тетяна 10:07, 6 Лютого 2023

329690238 732469985104383 972972144874495033 n 04f30Західні та українські військові неодноразово відзначали, що російські війська, ймовірно, створюють умови для досягнення кордонів Луганської та Донецької областей.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

ISW продовжує спостерігати перекидання російської військової техніки та елітних підрозділів, а також підготовку матеріально-технічного забезпечення в окупованій Луганській області, що підтверджує західні, українські та російські прогнози щодо наступу на захід Луганської області – Бахмут.

Російські війська також посилюють атаки на Бахмут, ігноруючи при цьому фронт навколо Донецька. Українські військові повідомляють, що російські війська не сформували достатньо потужне ударне угруповання для проведення наступу на запорізькому напрямку.

Росія не продемонструвала спроможності провести кілька великих наступальних операцій, необхідних для одночасного досягнення адміністративних кордонів Донецької області та захоплення Запоріжжя. Повідомлена Петром Андрющенком (ред. радник мера Маріуполя) концентрація російських військ в районі Маріуполя у кількості 30 тисяч військовослужбовців є недостатньою для того, щоб атакувати Запоріжжя та одночасно продовжуючи наступальні операції з оточення Бахмута. 

Однак, російські регулярні війська, резерви та сили Вагнера вже задіяли десятки тисяч солдатів для захоплення Бахмута, що, за повідомленнями, призвело до багатотисячних втрат.

Фото: Генштаб

Читайте також: росія втратила в Україні близько 200 тисяч осіб, — NYT

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!