Збір триває

Даруємо 6 кружок та патч з ілюстраціями про Бахмут за донат у 50 грн: результати розіграшу

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 13:00, 11 Червня 2024
Подарунки за донат / ілюстрація Бахмут IN.UA

Редакція Бахмут IN.UA разом з виробником патчів та пінів про Донбас East Fort дарує подарунки за донат від 50 гривень. Для 7 випадкових донаторів ми відправимо 6 кружок з ілюстраціями Маші Вишедської, які присвячені рідному Бахмуту. На ілюстраціях:

  • Бахмутська Фортеця;
  • Затонулий корабель зі скарбами з легенди про річку Бахмутку;
  • Де зображений видобутокк бахмутської солі.

Також серед подарунків є лімітований патч від East Fort “Life of Donbas“, на якому зображений бахмутський літачок, який став символом відваги, стійкості та мужності тих, хто тримав оборону міста та його околиць. В оригінальний дизайн патчів автор заклав свої спогади про Донбас, як про невід’ємну частину років життя. До речі, частину коштів з продажу патчів автор відправляє на FPV дрони для захисників.

Результати розіграшу

Переможці розіграшу / фото Бахмут IN.UA

Сьогодні, 11 червня, редакція оприлюднює результати розіграшу. На фото вище ми публікуємо імена донатерів, які отримують призи. Загалом бахмутяни задонатили на збір захиснику з Бахмутського напрямку понад 6 тисяч гривень.

Бахмутяни зібрали 6 400 гривень / скриншот

Сам збір направлений на придбання РЕБів для захисників з Бахмутського напрямку. Для цього потрібно зібрати 250 тисяч гривень. Ці технічні засоби здатні створювати перешкоди для між оператором та усією зброєю з радіоелектронним обладнанням, а це БПЛА, системи ППО чи навіть артилерія.

Як отримати подарунок

Інструкція / ілюстрація Бахмут IN.UA
  • Зробити донат 50 гривень на банку https://send.monobank.ua/jar/8Pkx7cBcN2. Чим більше донатів, тим більше шансів виграти);
  • Очікувати результатів, які оголосимо 1 червня.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Який вигляд мають бахмутські багатоповерхівки: відео

Валентина Твердохліб 17:35, 1 Грудня 2025
багатоповерхівки
Знищений житловий квартал у Бахмуті / фото росджерела

Російські військові на своєму пропагандистському каналі опублікували нове відео з Бахмута. На ньому зафіксовані руйнування в одному з житлових кварталів. Кадри зроблені наприкінці листопада 2025 року.

Редакція публікує відео.

Який вигляд мають будинки в Бахмуті

Російські окупанти показали, який вигляд мають багатоповерхові будинки в Бахмуті. На відео видно, що будинки зруйновані прямими влучаннями снарядів. Квартири бахмутян знищені, перекриття багатоповерхівок впали.

Кадри зняті з висоти. Ймовірно, їх зробили з дрона. Який саме район зафіксований на відео, окупанти не повідомляють.

Раніше окупанти показували, який вигляд має Благовіщенський храм у Бахмуті та будинки, розташовані неподалік. Відео і фото доступні за посиланням.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

78-річна геймерка з Білозерського отримала ігровий ноутбук від українських розробників

Семаковська Тетяна 16:35, 1 Грудня 2025
Переселенка з подарованим ноутбуком / скриншот

Розробники української гри Metro — студія 4A Games — подарували ігровий ноутбук 78-річній геймерці з Донбасу, яка втратила свій комп’ютер під час війни та мріяла повернутися до улюбленого хобі.

Про це повідомляє “Суспільне”.

78-річній геймерці з Донбасу подарували ігровий ноутбук

Пані Людмила евакуювалася з Білозерського на Донеччині у серпні 2025 року. В місті вона прожила понад 50 років. Деякий час евакуйована жінка прожила в Дніпрі в центрі соціальної адаптації для людей з інвалідністю, а потім переїхала до Надлака на Кіровоградщині в соціальний заклад.

Головним хобі жінки протягом 17 років є відеоігри. Їй подобаються онлайн-шутери, зокрема, Counter-Strike 2, але своєю улюбленою грою вона називає Metro Exodus. Переселенка зізнається, що сумувала за улюбленим заняттям в евакуації.

Після виходу сюжету історія жінки привернула увагу спільноти, а згодом — і самої студії 4A Games. Розробники вирішили підтримати віддану фанатку та подарували їй сучасний ігровий ноутбук. Його передали через громадську організацію, яка займається евакуацією.

Примітка. 4А Games це міжнародна студія з українським корінням, відома як розробник серії ігор Metro, створеної за мотивами романів Дмитра Глуховського. Компанія здобула репутацію завдяки високотехнологічним шутерам із глибокою атмосферою, складною історією та передовими графічними рішеннями.

Крім того, інші люди почали донатити переселенці на життя та різну периферію, зокрема, навушники та килимок для миші.

Жінка каже, що мріє повернутися додому з новою апаратурою:

Звісно, вдома були зовсім інші умови. Там я була сама собі хазяйка. Я з України нікуди не поїду, тут я жила. Тут все своє, ніякого закордону. Скоро військові дії зникнуть. Я поїду в Білозерське“, — розповідає Людмила.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Маніпуляція: “поліцейські-гестапівці” затримали ждуна рф

Поліція затримала харків’янина, котрий ностальгував за союзом, поширював його символіку та ідею величі “руского духа” на платформі “Однокласники”, яка заборонена в Україні. Росіяни підняли “виття […]

Резерв+: байки про застосунок для військовозобов’язаних

Міністерство оборони України 18 травня презентувало Резерв+ — додаток, в якому українці, що підпадають під умови мобілізації, мають оновити свої актуальні дані, такі як адреса […]