Донбаський аграрний коледж готується до нових студентів: як потрапити на навчання

Семаковська Тетяна 17:30, 15 Квітня 2024
навчання на аграрія
Аграрій / фото ілюстративне

В форматі онлайн цьогоріч пройде зустріч з викладачами Донбаського аграрного коледжу та бажаючими вступити на навчання. Зустріч відбудеться 27 квітня (в суботу) об 11:00 на платформі Google meet. Коледж наразі релоковано, але він працює онлайн. Абітурієнти зможуть вступити на низку спеціальностей, також для дітей загиблих військовослужбовців тут передбачені пільги.

Редакція Бахмут IN.UA поспілкувалася з викладачкою історії Ольгою Ситнік, експертою в приймальній комісії навчального закладу.

Вступ 2024

У 2024 році абітурієнти зможуть навчатися в Донбаському аграрному коледжі онлайн.

“Наразі навчальний заклад релокований з прифронтових територій та юридично знаходиться у Дніпрі. Робота викладачів відбувається дистанційно на онлайн-платформі Moodle”, — каже Ольга Ситнік.

Як вступити до аграрного коледжу можна дізнатися на онлайн-зустрічі 27 квітня об 11.00.

Зазначимо, що Донбаський аграрний фаховий коледж Східноукраїнського університету імені Володимира Даля мав два структурні підрозділи у місті Слов’янськ та селі Іллінівка Донецької області. Через повномасштабне вторгнення закладу довелося евакуюватися, втім студенти продовжують навчання в дистанційному форматі.

У аграрному коледжі можна здобути освіту за такими спеціальностями:

 • агроінженерія;
 • агрономія;
 • садово-паркове господарство;
 • геодезія і землеустрій;
 • будівництво та цивільна інженерія.

Для окремих абітурієнтів при вступі на бюджет діють пільги, йдеться про:

 • дітей-сиріт;
 • дітей учасників АТО;
 • дітей загиблих захисників.

Зазначимо, що за час існування коледж підготував вже понад 38 тисяч фахівців.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як отримати міжнародний переказ MoneyGram у відділенні “Нової пошти”

Валентина Славінська Славінська Валентина 18:00, 29 Травня 2024
500 гривень на столі
Гроші на столі / фото з відкритих джерел

Фінансовий сервіс NovaPay запустив нову послугу – отримання міжнародних грошових переказів MoneyGram у відділеннях “Нової пошти”. Тепер українці можуть зручно та без зайвих витрат отримувати кошти, відправлені з-за кордону через популярну систему MoneyGram.

Про це повідомляє видання TheVillage.

Нова послуга в “Нова Пошта” 

Окрім західних систем Western Union та RIA, у відділеннях “Нової пошти” тепер можна отримувати грошові перекази через MoneyGram – ще одну популярну міжнародну систему грошових переказів.

Процедура отримання переказу 

Щоб отримати кошти MoneyGram у “Новій пошті”, одержувачу потрібно:

 • звернутися до найближчого відділення;
 • назвати касиру номер переказу MoneyGram;
 • пред’явити документи, що посвідчують особу.

Важливо, що відкривати банківський рахунок для цього не обов’язково. Перекази можна отримати відразу після їх відправлення без додаткової комісії.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Бахмут і Кам’янець-Подільський підписали Декларацію солідарності для підтримки ВПО

Валентина Славінська Славінська Валентина 17:00, 29 Травня 2024
Декларація солідарності / фото Бахмутської міської ради

Бахмутська міська військова адміністрація та Кам’янець-Подільська міська рада уклали угоду про співпрацю щодо допомоги внутрішньо переміщеним особам під час робочої поїздки бахмутської делегації.

Про це повідомили в Бахмутській міській раді.

Декларація солідарності 

Ключовим результатом зустрічі стало підписання Декларації солідарності між Бахмутом і Кам’янцем-Подільським. Цей документ відкриває шлях для співробітництва у питаннях підтримки мешканців Бахмутської громади, які були змушені залишити свої домівки.

“Ця ініціатива є початком процесу співпраці та відкриває перспективи для пошуку нових партнерів, у тому числі для повоєнної відбудови територій”, – наголосив Олексій Рева.

Допомога ВПО

Під час візиту міські голови детально обговорили актуальні проблеми внутрішньо переміщених осіб та практичні кроки для їх підтримки. Серед ключових напрямків – тимчасове житло, працевлаштування, освіта дітей і медичне забезпечення.

Декларація солідарності закладає міцний фундамент для тіснішої співпраці між Бахмутом і Кам’янцем-Подільським в інтересах вимушених переселенців з прифронтових міст.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

500 гривень на столі

Як отримати міжнародний переказ MoneyGram у відділенні “Нової пошти”

Фінансовий сервіс NovaPay запустив нову послугу – отримання міжнародних грошових переказів MoneyGram у відділеннях “Нової пошти”. Тепер українці можуть зручно та без зайвих витрат отримувати […]

Бахмут і Кам’янець-Подільський підписали Декларацію солідарності для підтримки ВПО

Бахмутська міська військова адміністрація та Кам’янець-Подільська міська рада уклали угоду про співпрацю щодо допомоги внутрішньо переміщеним особам під час робочої поїздки бахмутської делегації.

ПАРЄ підтримала виплату грошової допомоги українським біженцям для повернення в Україну після війни

Комітет з міграції Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) ухвалив рішення про надання фінансової підтримки українцям, які захочуть повернутися на батьківщину після завершення бойових дій. Ця […]

1000 гривень у руках

Як продовжити отримання житлових субсидій та пільг у 2024 році: інструкція від Пенсійного фонду

Пенсійний фонд України оприлюднив оновлену інформацію про перелік документів та способи подання заяв для продовження виплат житлових субсидій та пільг у 2024 році. Скористайтеся зручними […]

Підтримка дітей

Нова грошова допомога від ЮНІСЕФ для сімей з вразливих категорій при евакуації з прифронтових територій

Уряд запровадив нову грошову допомогу від ЮНІСЕФ для сімей з дітьми, які вимушено евакуюються з прифронтових районів Харківської та Сумської областей. Допомога становитиме 3600 грн […]