Бахмутянка Катерина Акулова здобула гран-прі й виступатиме у Києві: де подивитися конкурс

Семаковська Тетяна 13:08, 3 Листопада 2023
Бахмутянка Катерина Акулова / Фейсбук

Катерина Акулова — юна бахмутянка, яка підкорює музичні сцени України. Днями дівчинки отримала гран-прі за участь у музичному фестивалі. Далі на Катерину чекає столична сцена.

Мама дівчинки, пані Альона розповіла редакції, як юна співачка готується до конкурсу, а також, де він проходитиме.

Конкурс у Дніпрі

Катерина Акулова стала володаркою Гран-прі міжнародного фестивалю – конкурсу “Diamond Fest”, який проходив офлайн в м.Дніпро. Наставниця дівчинки вчителька Ольга Богданова, нагадує мама Катерини.

Зараз дівчинка активно готується до нового конкурсу, який пройде вже у Києві 18-19 листопада, а в Дніпрі бахмутянка почала додатково ходити на заняття з фортепіано. Мама юної співачки каже, що Катерина вже обрала свій репертуар на конкурс, це буде пісня українського виконавця.

Конкурс, який проходитиме у Києві буде відкритим, каже мама Катерини, тож бахмутяни за бажанням можуть його відвідати та послухати землячку. Зверніть увагу, що вхід на захід може бути платним.

Де пройде конкурс, за участі Катерини Акулової

Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Сонце ЗА music time” відбудеться 18-19 листопада у місті Київ за адресою: концертна зала театру “Особистості”, вулиця Самійла Кішки 7-Б. Катерина Акулова візьме участь у віковій категорії С 9-10 років. Година проведення конкурсу буде повідомлена згодом.

Анонс конкурсу / надане мамою Катерини Акулової

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Бахмут до війни

“У 2021 був останній День міста, коли можна було радіти”: бахмутяни про 9 вересня

9 вересня Бахмут відзначатиме своє 452 День Народження. Місто — зруйноване росіянами продовжує жити в евакуації, бахмутяни тепер є по всюди, від Дніпра й до […]

Гурт «SPIV BRATIV»

Гурт «SPIV BRATIV» привітав бахмутян з Днем міста

Популярний український гурт «SPIV BRATIV» на прохання нашої редакції привітав бахмутян з Днем міста. Ексклюзивне звернення для містян мали презентували на онлайн-концерті з нагоди Дня […]

15:00, 09.09.2023 Микола Ситник
Тарас Тополя

Тарас Тополя звернувся до бахмутян: ексклюзивне відео

Лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя на прохання редакції передав бахмутянам привітання до Дня міста. Ексклюзивне включення для містян презентували на онлайн-концерті з нагоди Дня народження […]