Бахмутян у Полтаві прийматиме ЦНАП: дата прийому та перелік послуг

Семаковська Тетяна 11:50, 24 Вересня 2023

Бахмутяни, які проживають у Полтаві зможуть отримати послуги ЦНАПу Прийом проведе працівник ЦНАПу від Бахмутської міської ради. Громадян прийматимуть 25 вересня (понеділок) за попереднім записом.

Про це повідомляє центр підтримки бахмутян у місті Полтава.

Бахмутський ЦНАП у Полтаві

25 вересня у Полтаві бахмутяни можуть отримати послуги, які надає ЦНАП. Прийом триватиме з 09:00 до 14:00 за адресою: вулиця В. Козака, 3А. Відповіді на питання бахмутян надаватиме представник ЦНАПу від Бахмутської міськради. 

Перелік послуг, які можна отримати:

  • актуалізація даних в реєстрі територіальної громади;
  • внесення змін до інформації про особу, що міститься в РТГ;
  • зняття особи із задекларованого /зареєстрованого місця проживання;
  • надання витягу з реєстру територіальної громади;
  • подання повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій.

Також, якщо у вас будуть додаткові питання про майно, то працівник ЦНАПу може проконсультувати щодо стану наявних у вас правовстановлюючих документів на нерухомість.

Читайте також: Як подати заявку в «Дії» на компенсацію за житло: покрокова інструкція з фото

Як записатися на прийом?

Телефон для попереднього запису: 098 85 00 561, дзвонити з 10:00 до 16:00. Запис триватиме два дні 21 та 22 вересня.

Якщо ви не маєте можливості прийти на прийом очно, то вас можуть проконсультувати дистанційно з понеділка по пятницю. Дзвонити за номерами телефонів:

  • 098 85 00 561 або 099 66 79 206; це номери представників ЦНАП
  • 068 85 15 089; це представник відділу реєстрації місця проживання

Електронні звернення за адресою:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Часів Яр: огляд міжнародної преси за липень

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 09:00, 27 Липня 2024
Огляд міжнародних ЗМІ / ілюстрація Бахмут IN.UA

Ситуація навколо міста Часів Яр — це тема, яка цікавить не лише українців, але й іноземців. Про неї регулярно пишуть великі міжнародні ЗМІ, надаючи власним читачам інформацію щодо подій на фронті.

Редакція Бахмут IN.UA вирішила дослідити міжнародну пресу та проаналізувати те, як вона показує події в Часів Ярі.

Битва за Часів Яр: огляд міжнародної преси

Висвітлення ситуації в місті Часів Яр у липні 2024 року розпочалося майже з самого початку місяця, коли з’явилася інформація про відступ наших військ зі східних околиць, зокрема, мікрорайону Новий. Про це написали такі видання як The Guardian, Financial Times, France 24, Reuters, Al Jazeera та багато інших. 

Матеріал про Часів Яр / скриншот

Всі видання констатували факт стратегічної важливості міста як для України, так і для окупаційних військ. Часів Яр для українських захисників — це стратегічна висота та гарний оборонний пункт, а для росіян — це плацдарм для подальшого захоплення Краматорська та Слов’янська, перерізання логістики ЗСУ та наближення їх цілі по виходу на адміністративні кордони Донецької області. При цьому зазначається, що росіяни знищують місто. Наприклад, в Reuters написали, що мікрорайон “Новий” в Часовому Яру повністю стерто.

Варто зазначити, що міжнародні ЗМІ також посилалися на джерела з міністерства оборони рф, зокрема, на повідомлення про захоплення мікрорайону Новий та “покращення ситуації на передових позиціях”.

Досить регулярно новини про Часів Яр виходять на сайті американського журналу Newsweek, де журналісти розповідають про ситуацію в місті з посиланням на Інститут вивчення війни (IWS). Варто зазначити, під кожною новиною є коментарі російських ботів. Наприклад, вони намагаються розповсюджувати фейки про міжнародну допомогу та “величезні втрати” серед українців.

Авторські матеріали

Польовий медик та поранений / фото Reuters

За липень виходили й великі авторські матеріали, які присвячені ситуації в Часів Ярі. Одним з таких став репортаж агентства Reuters про роботу цілодобового польового госпіталю біля міста, куди спершу направляють поранених бійців для стабілізації їх стану з подальшим перевезенням якомога далі від лінії фронту. В матеріалі розповіли про специфіку роботи медиків, а також про їх ментальний стан.

Це хлопці, які приходять сюди та підживлюють вас своїм героїзмом і позитивними емоціями… Ви не маєте права дозволити собі здатися, похилити голову“, — сказав один з польових медиків репортеру Reuters.

Медик також додав, що можливості української армії при транспортуванні поранених трохи змінилися в кращу сторону з новою американською та європейською технікою. Утім, її не так багато, як хотілося б.

Які можна зробити висновки

Загалом же можна зробити висновок про те, що опис подій в місті Часів Яр в міжнародних ЗМІ має нерегулярний характер, який залежить від інтенсивності бойових дій та ключових їх подій.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Перереєстрація авто онлайн: нові можливості через Дію

Валентина Славінська Славінська Валентина 14:30, 26 Липня 2024
Українці можуть повернути кошти
Застосунок Дія / фото Мінцифра

В Україні запроваджено можливість онлайн перереєстрації автомобілів, мотоциклів та мопедів для фізичних осіб через застосунок “Дія”. Нова послуга спрощує процес купівлі-продажу транспортних засобів, але має певні умови та обмеження.

Про це повідомляє Маріупольський ЦНАП.

Перереєстрація через Дію

Міністерство цифрової трансформації України запровадило послугу онлайн перереєстрації транспортних засобів через застосунок “Дія”. Ця ініціатива значно спрощує процес купівлі-продажу автомобілів, мотоциклів та мопедів для фізичних осіб.

Категорії транспортних засобів, доступні для онлайн перереєстрації:

  • легкові автомобілі;
  • мотоцикли;
  • мопеди.

Послуга онлайн перереєстрації доступна виключно для власників транспортних засобів, при цьому переоформлення авто за довіреністю через онлайн-сервіс неможливе. 

Важливо зазначити, що ця послуга не поширюється на першу державну реєстрацію транспортних засобів в Україні. 

Щодо річних лімітів, встановлено обмеження на продаж – дозволяється реалізувати лише один транспортний засіб протягом календарного року. Натомість, кількість придбаних транспортних засобів не обмежується, що дає можливість купувати стільки авто, скільки потрібно.

Які документи потрібні

Необхідні документи та дані для продавця:

  • верифікований податковий номер;
  • паспорт, посвідка на проживання або закордонний біометричний паспорт;
  • зареєстроване місце проживання;
  • технічний паспорт на транспортний засіб.

Для уникнення проблем з перереєстрацією рекомендується перевірити та актуалізувати відомості про зареєстроване місце проживання. Це можна зробити в адміністраторів ЦНАП в центрах “Я Маріуполь”.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Витяг БТІ

Довідки Бахмутського БТІ подешевшали: скільки доведеться платити

Комунальне підприємство «Бахмутське бюро технічної інвентаризації» перейшло на спрощену систему оподаткування. Відтак вартість отримання довідки про правову належність нерухомого майна зменшилась. Про це повідомляє Бахмутська […]

12:50, 15.09.2023 Микола Ситник
Бахмутське бюро технічної інвентаризації

Як бахмутянам безкоштовно отримати довідку про майно від БТІ?

У столиці працює Бахмутське БТІ “Бахмутське бюро технічної інвентаризації“. Тут мешканцям видають довідки про власність на нерухоме майно, однак отримати документ можна й безплатно.

БТІ f6b48

Бахмутське БТІ консультує громадян у порядку черги: де в Києві отримати послуги?

На початку липня комунальне підприємство «Бахмутське бюро технічної інвентаризації» після довготривалої перерви відновило роботу в столиці. В Києві установа продовжує надавати бахмутянам довідки про правову […]

ЦНАП 09c29

ЦНАП для бахмутян у Києві: графік роботи, послуги та адреса

Бахмутяни, які проживають в Києві, можуть скористатися послугами Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) та відділу реєстрації Бахмутської міської ради для отримання послуг різної направленості. Про […]

11:30, 10.02.2024 Микола Ситник