Довідки Бахмутського БТІ подешевшали: скільки доведеться платити

Микола Ситник 12:50, 15 Вересня 2023
Витяг БТІ

Комунальне підприємство «Бахмутське бюро технічної інвентаризації» перейшло на спрощену систему оподаткування. Відтак вартість отримання довідки про правову належність нерухомого майна зменшилась.


Про це повідомляє Бахмутська міська рада.

Скільки потрібно платити?

З 12 вересня 2023 року вартість отримання довідки про правову належність нерухомого майна зменшилась на 20 %. Тепер вона складає 380,61 гривень або 475,81 гривень (з технічою характеристикою об’єкту).

Як отримати довідку безплатно?

Для цього потрібно звернутися до реєстратора в ЦНАП за місцем проживання та запросити довідку про власність на нерухоме майно. Потім реєстратор надсилає запит до Бахмутського БТІ, й згідно з діючим законодавством отримує довідку безкоштовно. 

Де Бахмутське БТІ приймає громадян у Києві?

Бахмутське бюро технічної інвентаризації працює щосереди у Києві за адресою: вулиця Ділова, 5А, станція метро «Олімпійська». 

Бюро відкрите з 09.00 до 17.00 години. Зараз основна послуга, яку пропонують бахмутянам — надання довідок про правову належність нерухомого майна, яка виникла до 01.01.2013 року.

Громадяни мають можливість особисто звернутись на прийом за отриманням послуги, який здійснюється щосереди у з 10.00 до 15.00 години. Прийом проводиться виключно за попереднім записом. В останній понеділок місяця відкривається запис на наступний календарний місяць.

Як записатися на прийом до Бахмутського БТІ?

Необхідно звернутися за номером телефону: +380667758526.

Також можна звертатися на електронну пошту: [email protected] (з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 17.00 години).

Хто може отримати послугу?

Звертатися за отриманням довідки можуть мешканці;

  • Бахмутської;
  • Часовоярської;
  • Соледарської;
  • Сіверської;
  • Званівської територіальних громад;
  • громадяни, які оформлюють спадок щодо нерухомого майна, розташованого на території цих громад.

Які документи для цього потрібні?

Звернутись за отриманням довідки про правову належність нерухомого майна має можливість особисто власник (співвласник) або уповноважена ним особа.

На особистому прийомі подача заяви здійснюється при пред’явленні оригіналів правовстановлюючих документів на майно та документів, що посвідчують особу власника/співвласника/уповноважену ними особу, та документ, що підтверджує повноваження.

У разі втрати документів на об’єкт нерухомого майна надається його копія або інший документ, який містить відомості про реєстрацію такого майна (наприклад — реєстраційний напис, витяг про реєстрацію до 01.01.2013 року та інше).

Отримати результат можливо особисто, через уповноважену особу або засобами поштового зв’язку (оплата доставки здійснюється за рахунок заявника).

Читайте також: Як подати заявку в «Дії» на компенсацію за житло: покрокова інструкція з фото

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Підбірка цікавих костюмів для дітей на Геловін

Геловін 2023: підбірка цікавих ідей для дитячих костюмів

Геловін — цікаве свято, яке прийшло в Україну з Заходу. Його відзначають у ніч на 1 листопада. Ще кілька років тому українці були байдужими до […]

13:31, 30.09.2023 Микола Ситник

Можна показувати себе з кращого боку, але не брехати: експертка розповіла, як правильно скласти резюме

Правильне оформлення резюме є ключовим елементом успішного пошуку роботи. Адже, воно створює перше враження про вас як про кандидата. Вам потрібно вміти підсвітити свої сильні […]

Гуманітарний центр з Бахмутом у серці

Гуманітарні штаби Донеччини: де ВПО можуть отримати допомогу

Для підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з Донецької області в 16 регіонах та 27 містах України діють 70 гуманітарних штабів, центрів або хабів. У цих […]

13:55, 29.09.2023 Микола Ситник
ід картка оформити

Паспортний сервіс, ЦНАП та Дія: як отримати картку ID

Сьогодні більшість українців переходять на електронні документи, а також оформляють картку з електронним носієм. Як отримати ID-паспорт в Україні, скільки коштує така послуга та де […]

Українці закордоном

Без пільг в Чехії й офіційної роботи в Польщі: які зміни чекають біженців з України

За даними Мінекономіки, від початку війни з України виїхало 6,2 млн українців, які наразі перебувають за кордоном. Українські біженці живуть у Європі, США, Азії. За […]