Майстер-універсал: як бахмутянка Інна Колягіна відкрила бізнес в новому місті

Семаковська Тетяна 16:08, 16 Лютого 2023

327008538 505364708213862 203421512393383336 n ee8f0Інна Колягіна — бахмутянка, яка була вимушена покинути свою справу в рідному місті й з чистого аркуша розпочинати все заново. Які складнощі були у Інни та що зараз актуальне в б’юті індустрії, читайте в нашому матеріалі.

Евакуація та початок на новому місці

Інна разом з родиною виїхала з Бахмута ще 4 квітня, хоча спочатку не планували. Однак, коли діти почали сильно боятись вибухів, вирішили їхати, сім’я була впевнена, що це лише на декілька тижнів. Зараз родина Колягіних живе в Дніпропетровській області, смт Софіївка.

«Будинок в Бахмуті зруйновано й розграбовано, але все одно ми будемо повертатись, там залишилася душа. Як тільки затихнуть вибухи й дозволять їхати, ми поїдемо відновлювати місто. Головне, щоб стало безпечно».

Чоловік в червні поїхав в Бахмут і забрав обладнання Інни, яке необхідне для поновлення роботи. Героїня орендувала приміщення та змогла поновити свою справу в б’юті індустрії:

«Все вивезти не змогли, але чоловік привіз, що зміг. Поновлюватись було дуже страшно й важко, була невпевненість чи будуть тут клієнтки та, чи впораюсь я. Я звикла що в Бахмуті були всі свої, а тут нові клієнти. Але я дуже вдячна місцевим дівчатах, за їх підтримку. Я бачила, що люди приходили підтримати, навіть ніколи в житті не робивши цю процедуру, дівчина приходила, щоб підтримати».

Нові клієнти

326972313 3426922374232948 8814552830271479656 n 590a0

Майстриня за роботою. Фото: особистий архів героїні

Інна майстер-універсал, вона займається манікюром, педикюром та депіляцією, а раніше ще нарощувала вії:

«Я завжди хотіла бути універсальним майстром, щоб дівчата приходили до мене й отримувати комплекс послуг».

Зараз клієнтів не дуже багато, що депіляція, що педикюр — це сезонні послуги, які дівчата не роблять в зимній період. Але Інна зізнається, що нарощувати велику клієнтську базу ще не готова:

«Людей ходить не мало, не стільки скільки в Бахмуті, але вистачає. Зараз я не дуже хочу набирати багато людей, бо я досі хочу поїхати додому. Моя гіпервідповідальність не дає мені так вчинити з людьми. Дівчата хочуть ходити до мене, але їм заважає, що я поїду, а залишатись я точно не хочу».

Б`юті поради 

330858089 739599654346028 9021790815850034246 n ba8c3

Майстриня за роботою. Фото: особистий архів героїні

Щодо манікюру, Інна запевняє, що зараз актуальний мінімалізм та нюдові кольори. Коротка довжина та мінімальний дизайн будуть неймовірно виглядати на жіночих руках.

Воскова депіляція – це дуже комфортна процедура, але не під час самої процедури. 

“Головне для клієнта, це розслаблятись. Дівчата кажуть мені, що зі мною дуже комфортно, я відволікаю клієнток й вони навіть не помічають, що ми вже завершили. Плюси депіляції в тому, що немає подразнень як після гоління. Депіляція послаблює волосяну цибулину, вона стає м’якшим і світлішим. Деяким вистачає гладенької шкіри на 2-3 тижні, але все індивідуальне”, — наголошує майстриня.

Гігієнічний педикюр — він необхідний завжди, запевняє Інна, бо обмін клітин у нас відбувається постійно, і якшо занедбати стопу на Вас чекають тріщини й загрубілості. А от щодо покриття гель лаком на нігтях ніг, то краще не робити його в зимній період. Взуття створює тиск, це призводить до вростань і деформацій. Тому не рекомендується, каже фахівчиня.

Фото: особистий архів героїні

Читайте також: Бізнес в евакуації: як працює фітнес-центр бахмутянки на Сумщині

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Що думають про “мир з росією” мешканці Краматорська та Добропілля. Відео

Семаковська Тетяна 18:20, 28 Березня 2025

Звідусіль лунають заяви про можливий мир з росією. Проте своїми діями країна агресорка не показує ту саму готовність до миру. Росія продовжує обстрілювати міста та вбивати українців.

Відеоператор Бахмут IN.UA Роман Потапенко побував у двох прифронтових містах: Краматорську та Добропіллі. Ми дізнавались, що думають про мир з росією донеччани.

Мир з росією? Що думають про це мешканці Краматорська та Добропілля

Український стяг в Краматорську / фото Роман Потапенко

У Краматорську вітряно, але на вулицях багато людей. Місцеві прогулюються, віпочивають на лавочках, у місто прийшла весна, на перший погляд тут “спокійно”. Хоча вибухи тут доволі часті, місто періодично обстрілюють росіяни.

На вулицях людно / фото Роман Потапенко

У мешканців Краматорська ми питали:

  • Чи вірять жителі прифронтових міст у закінчення війни?
  • Що вони думають про можливу мирну угоду, майбутнє України та чи варто довіряти ворогу?
  • Яким країнам чи міжнародним лідерам довіряють як посередникам у перемовинах щодо припинення вогню?

Мешканці з журналістами спілкуються неохоче, але нам вдалося отримати кілька коментарів. Поза камерою люди стверджували: довіряти росії не варто. Ті, хто не боїться говорити на камеру, кажуть, що вірять в силу дипломатії.

Місцева жителька Краматорська / фото Роман Потапенко

Одна з жительок Краматорська розмірковує, що допогти припинити війну в Україні, на її думку може бути дипломатія. Жінка додає, що як посередникам угоди довіряла б лідерам Франції та Італії.

У Добропіллі місцеві теж неохоче коментують на камеру, поза нею, кажуть, що росії довіряти не можна.

Дивіться відео, в якому жителі прифронтових міст Краматорська та Добропілля розповідають про власні думки щодо закінчення війни

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як бахмутянка Наталя на Дніпропетровщині започаткувала власний мінібізнес

Семаковська Тетяна 14:00, 19 Березня 2025

Після початку повномасштабного вторгнення росії багато українців були змушені покинути свої домівки, рятуючи свої життя. Серед них — пані Наталя, мешканка Бахмута, яка у 2022 році евакуювалась до Дніпропетровської області. Але, попри всі труднощі, жінка не опустила руки, а започаткувала власну справу.

Нове життя у селі: з чого все почалося

Переїхавши до одного з невеличких сіл Дніпропетровщини, Наталя стикнулася з проблемою, знайомою багатьом переселенцям: відсутністю роботи та фінансової стабільності. Але опускати руки жінка не збиралася. Вона мала досвід у вирощуванні курей в Бахмуті, та цього разу вирішила спробувати свої сили у розведенні свиней.

“У Бахмуті мала невеличке господарство, тут вирішила спробувати вирощувати свійських тварин”.

Жінка самотужки придбала одразу 12 свиней і взяла на себе повну відповідальність за їх догляд. Протягом року Наталя вирощувала тварин, годувала домашніми кормами, слідкувала за здоров’ям.

Господарство пані Наталі / фото надане героїнею

Через рік клопіткої праці господарство пані Наталі почало давати перші результати. Вона вирішила запропонувати людям домашнє м’ясо власного виробництва. Зараз у її домогосподарстві залишилося 11 свиней.

Особливістю бізнесу Наталі є можливість доставки м’яса поштою. М’ясо перед відправкою жінка підморожує, аби зберегти якість продукту. Вона відправляє замовлення поштою, дбаючи про те, щоб кожен клієнт отримав свіже та якісне м’ясо. Уже зараз продукція має попит серед земляків та інших охочих скуштувати натуральний продукт без хімії.

“Люди замовляють, дякують, кажуть, що м’ясо дуже смачне та свіже”, — з радістю розповідає жінка.

Підтримати бахмутянку можна, замовивши її продукцію. Для деталей та оформлення замовлення потрібно зв’язатися з Наталею телефоном +380 (50) 247 1670.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Що думають про “мир з росією” мешканці Краматорська та Добропілля. Відео

Звідусіль лунають заяви про можливий мир з росією. Проте своїми діями країна агресорка не показує ту саму готовність до миру. Росія продовжує обстрілювати міста та […]

Як бахмутянка Наталя на Дніпропетровщині започаткувала власний мінібізнес

Після початку повномасштабного вторгнення росії багато українців були змушені покинути свої домівки, рятуючи свої життя. Серед них — пані Наталя, мешканка Бахмута, яка у 2022 […]

“Дрони допомагають тримати оборону”: офіцер розвідки “Алекс” про війну БПЛА та мобілізацію в бригаду “Тайфун”

Війна в Україні змусила змінити не лише стратегію та тактику, але й технологічний підхід до ведення бойових дій. Дрони стали важливими союзниками в розвідці, атаках […]

спільноти

“Ми хотіли зробити так, щоб про Бахмут не забули”: як Інесса Мішеніна створила спільноту для допомоги і об’єднання земляків

Інесса Мішеніна — відома перукарка-стилістка з Бахмута, в рідному місті вона мала свій салон краси. Після початку повномасштабної війни жінка переїхала до Києва, де продовжила […]

Психолог потрібен кожному: як капеланка Мейра Беспьорстова підтримує військових на фронті

Мейра Беспьорстова — психологиня та капеланка, яка регулярно працює з військовими. Вона вела в Бахмуті активну волонтерську діяльність, а зараз підтримує дух військових, котрі боронять […]

18:15, 14.02.2025 Скопіч Дмитро