Main menu

Бізнес в евакуації: як працює фітнес-центр бахмутянки на Сумщині

Screenshot 403 d7713Сьогодні ми розповідаємо, на прикладі, пані Олени як відкрити бізнес у новому місті. Разом дізнаємося про те, як бахмутянці вдалося завоювати довіру клієнтів та як тренерка Women Fit знайшла креативний підхід, щоб займатися спортом без світла.

Передісторія

Тренерка з Бахмута Олена Ковригіна відновила бізнес на Сумщині. Жінка евакуювалася з Бахмуту в кінці травня, після того, як на її вулицю прилетіла російська ракета та зруйнувала її будинок. 

Пані Олена вирушила на Сумщину, до невеличкого міста Лебедин звідки вона родом.

“У Бахмуті в мене був масштабніший фітнес-центр. Я в спорті вже понад 10 років, а от бізнес маю близько 5 років. Коли прийшла війна я все втратила, включно із домом. Часу забирати речі не було, тому що все було важко і потрібно було скоріше виїжджати”, — розповідає Олена Ковригіна.

Конкуренція у маленькому місті

Screenshot 404 610f6

Дівчата займаються в залі. Фото: особистий архів героїні

Довго сидіти без власної справи жінка не могла й почала шукати приміщення для фітнес-центру, пошуки зайняли близько місяця й були не легкими. Зараз Women Fit вже успішно працює в Лебедині. Це містечко невелике, тож зал має попит, каже тренерка. Попри те, конкуренція в місті є, водночас Women Fit унікальний вважає пані Олена, адже може запропонувати клієнту те, чого не мають інші:

“Такий зал у місті єдиний, є спортивні клуби. Зараз до нас ходять дівчата, вони радіють, що є такий осередок в місті, що є такий тренер. До нас ходять жінки абсолютно різного віку: від дівчат до бабусь. Ці жінки вони на пенсії, їм по 70 років, але вони люблять спорт й приходять до мене”, — з посмішкою каже тренерка.

Ціни на послуги фітнес-центру

Тренерка наголошує, що ціни в фітнес-центрі дуже бюджетні, адже їй хотілося, щоб якомога більше людей змогли займатися спортом. Відтак абонемент на місяць коштує лише 500 гривень за 12 занять у залі:

“Звісно, що таких цін, як у Бахмуті, я не могла поставити. Крім того, в країні війна, у багатьох людей скрутне становище, тож я пішла усім на зустріч. Головне, щоб людина мала бажання. Я розуміла, що мені треба показати людям, що таке спорт, що таке фітнес, щоб зацікавити їх і рада, що мені це вдалося”.

Фітнес-тренерка працює щодня, крім неділі. З клієнтами графік занять обговорюють індивідуально. Домовитися про заняття можна написавши в Інстаграм.

Дівчата займаються навіть коли немає світла, щоб було зручно пані Олена встановила собі в залі світлодіодну стрічку.

Заохочення клієнтів

Screenshot 405 753f1

Засновниця Women Fit. Фото: особистий архів героїні

Сьогодні сфера надання послуг дуже конкурентна. У маленьких містах завоювати довіру клієнтів часом навіть важче ніж у великих. Підприємиця поділилася з нами секретами свого підходу:

“Коли до мене дівчина приходить, вона бачить мене і розуміє, що теж хотіла б бути у такій фізичній формі. У нас лозунг Women Fit — Відчуй крила за спиною, тобто неважливо, хто до мене приходить жінка чи дівчина, я повинна дати їй це відчуття. Моє завдання допомогти полюбити спорт, полюбити своє тіло, полюбити себе більше та стати красивішою”.

Пані Олена зазначає, що з клієнтом вони працюють на результат, до тренування підходять комплексно, окрім тренувань людина може отримати й програму харчування за додаткову плату. Ціна на таку послугу різна, тому назвати конкретно суму важко, адже кожен випадок індивідуальний, наголошує тренерка.

Злам стереотипів

Screenshot 406 25320

Олена Ковригіна. Фото: особистий архів героїні

У центрі пані Олени займатися можуть всі, жінки комфортно себе почувають та радо підтримують своє тіло у гарній формі, доєднуються до тренувань навіть пані поважного віку.

“Якщо жінка все життя займалася спортом, ну хай із 30 вона почала займатися, а в 70 відновила заняття — вона каже: “Нарешті, я можу займатися спортом”. Жінки займаються разом, заряджаються гарним настроєм і з усмішкою їдуть додому. У такому віці вони займаються старанніше, з любов'ю до себе”.

Якщо ви також захотіли змінити своє життя, отримати гарну фізичну форму та здорове тіло — тренерка з Бахмута завжди рада новим клієнтам. Як ми вже писали, всі деталі стосовно тренувань можна індивідуально уточнити в Інстаграмі бахмутянки. 

Фото: особистий архів героїні

Примітка: Цей матеріал редакція створила за власною ініціативою на підтримку бахмутського бізнесу, який відновлюється в евакуації. Матеріал не є комерційною рекламою

Читайте також: Сантехніка з Бахмута в Дніпрі: як бахмутянка відкрила магазин в евакуації?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!