Сили Оборони вибили росіян з позицій поблизу Оріхіво-Василівки

Семаковська Тетяна 09:41, 19 Липня 2023

359803943 625059576473791 6943205686821703872 n 0b66cСили оборони України продовжують ведення  наступальної операції на Бахмутському напрямку. За останні дні ЗСУ мають успіхи та просуваються вперед на флангах Бахмута.

Про це повідомляє Генштаб.

На напрямках Велика Новосілка-Старомайорське та Новосілка- Старомайорське Сили Оборони мали успіх, закріплюються на досягнутих рубежах, завдають вогневого ураження, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби. 

На Бахмутському напрямку наші війська продовжують вести наступальні дії північніше та південніше міста Бахмут. Черз це російські окупанти вимушено відступили з позицій північно-східніше Оріхово-Василівки. Наші воїни мають частковий успіх, закріплюються на досягнутих рубежах. Противник чинить потужний опір, активно застосовує резерви, зазнає величезних втрат. Тривають важкі бої, повідомляють у Генштабі.

Нагадаємо, що заступник міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що українські війська зайняли майже всі панівні висоти навколо Бахмута. За її словами, російські війська панічно бояться нещодавніх успіхів України в районі Бахмута, і їхні дії на різних напрямках, зокрема на Куп’янському, мають на меті відволікти і відтягнути українські війська від того місця, де вони просуваються вперед.

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!