Британська розвідка заявила про успіхи ЗСУ на Бахмутському напрямку

Семаковська Тетяна 10:11, 26 Червня 2023

354044656 611423661170716 502380877606284759 n 61d13Росіяни визнали, що через збройний заколот в рф, ЗСУ змогли провести штурми поблизу Бахмута,  однак й самі окупанти за останні дні провели відносно більшу кількість атак, проте успіху не мали. Водночас ЗСУ просунулися на Бахмутському напрямку.

Про це йдеться у звіті міністерства оборони Великої Британії.

“У ході операції українські війська досягли прогресу як на північному, так і на південному флангах міста”, — пишуть у розвідці.

Зауважимо, що мова йде про Бахмут.

“Існує мало доказів того, що Росія зберігає значні резерви сухопутних військ оперативного рівня, які можна було б використати для посилення проти численних загроз, з якими вона зараз стикається в сильно розрізнених секторах, від Бахмута до східного берега Дніпра, понад 200 км”, — пояснюють в розвідці.

Що передувало?

Боєць ЗСУ і автор Telegram-каналу «Бахмутський Демон» повідомив 23 червня, що залишки підрозділів «вагнера» на околицях Бахмута відкрили вогонь по регулярних військах рф. Після цього почався заколот.

Воїн із Бахмутського напрямку з позивним Передовіч0к повідомив, що події в рф впливають на просування ЗСУ. Сили оборони мають успіхи на кількох напрямках.

«На росії щось відбувається. Це впливає дуже на наш напрямок. Маємо просування. Гарні просування по флангах і не тільки на флангах. Кацапи в паніці і не розуміють, що мають робити … Звісно, трохи такого не очікували, тому працюємо по всіх напрямках», — розповів боєць.

Фото: росЗМІ

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!