Вагнерівці пруть в наступ: аеророзвідник з Бахмута розповів про ситуацію в місті

Семаковська Тетяна 10:33, 29 Травня 2023

350499218 1680694982392672 7361363794968271981 n ccb30Аеророзвідник 80-ї окремої десантно-штурмової бригади повідомив, що в Бахмуті ситуація складна, адже в місті досі залишаються вагнерівці, які продовжують штурмувати, оскільки не мають вибору.

Про це військовий розповів у відеосюжеті Bihus.Info.

Попри численні заяви окупантів про так зване захоплення Бахмута — українські військові продовжують частково контролювати місто. В боротьбі проти ворога працює й аеророзвідка 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Яка ситуація в Бахмуті?

«В Бахмуті обстановка досить напружена, оскільки там переважно вагнерівці, а в них вибору нема. Тобто, у них вибір або здохнути від наших, або здохнути від своїх, але вони йдуть на ризик, оскільки знають, що при наступі у них шанс 50 на 50, а при відступі шансів нуль. Їх по любому застрелять, тому вони пруть лоб в лоб», — каже військовий.

За його словами, в збройних силах рф інша ситуація, бо її члени можуть собі дозволити дезертирство, однак останнім часом, як свідчать перехоплення розмов, навіть росіянам із регулярної армії не вдається втекти.

Що передувало? 

Нагадаємо, що пригожин заявив, що сили Вагнера мають намір повністю вийти з Бахмута в тилові польові табори до 5 червня. Газета The Washington Post повідомила 28 травня, що українські військовослужбовці в районі Бахмута бачили, як сили Вагнера залишають саме місто Бахмут, а регулярні російські війська беруть на себе відповідальність за попередні позиції Вагнера в місті.

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!