Main menu

Оточення росіян та руїни в місті: боєць 92-бригади розповів про поточну ситуацію в Бахмуті

photo 2023 05 19 11 18 32 3ff8bОлесь Маляревич, молодший сержант 92-ої бригади роти ударник БПАК «Ахілес» повідомив, що ситуація в Бахмуті контрольована, й всі дії відбувається за узгодженням Генштабу.

Про це військовий повідомив в ефірі «Радіо Свобода»

«Наш підрозділ два місяці працював на Бахмуті, наше завдання було тримати дорогу Часів Яр — дорога життя. Після того, як пішов вже контрнаступ по оточенню Бахмута нас було вже переведено на Сватівський напрямок, але я трошки знаю, зо зараз відбувається в Бахмуті. Невелика частина Бахмута контролюється ЗСУ, я впевнений, що все, що там відбувається — є плануванням стратегічного й тактичного нашого Генштабу. Я впевнений, що ситуація там контрольована», — каже Олесь Маляревич.

Військовий додає, що ті частини, які контролюють російські війська — це суцільні руїни, й переховуватися там для окупантів немає можливості. Крім того, за словами Маляревича, найближчим днями можна очікувати тактичного оточення окупантів, про яке зараз говорять в структурах ЗСУ.

Чи можуть росіяни опинитися в оточенні ЗСУ в Бахмуті?

«Все можливо, але я впевнений, що командуванню ворога на це наплювати. На тих людей, які там зараз перебувають. Вони доповіли, що Бахмут взяли, але це ніякої користі не дасть. Це моя думка», — каже військовий.

Що передувало?

Наступальні операції "Вагнера", ймовірно, досягнуть кульмінації після місяців виснажливих міських боїв, і малоймовірно, що "Вагнер" продовжуватиме бойові дії за межами Бахмута у нинішньому виснаженому стані. 

За оцінками ISW, сили Вагнера наближалися до кульмінації, коли вони вирішили вести бої через Бахмут. Однак, вагнерівці отримали можливість продовжувати штурми, бо російські регулярні війська взяли на себе відповідальність за фланги Бахмута, що дозволило Вагнеру зосередитися на міських боях.

Фото: телеграм-канал

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!