Бахмут тримається завдяки самовідданості та професіоналізму українських воїнів, — Сирський

Семаковська Тетяна 11:55, 2 Травня 2023

сирський 815dc

Сили оборони продовжують стримувати ворога на Сході України. Командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський приїхав підтримати бійців, які тримають оборону на Бахмутському напрямку.

Про це генерал-полковник повідомив під час свого сьогоднішнього візиту.

Олександр Сирський наголосив, що українські командири і воїни — це герої сучасності, які щодня вщент розбивають плани ворога.

«Приїхав до наших воїнів, які виконують бойові завдання на Бахмутському напрямку. Разом з командирами ми ухвалили низку необхідних рішень, спрямованих на забезпечення ефективної оборони та нанесення максимальних втрат противнику. Поспілкувалися із захисниками східного фронту. В центрі уваги постійно мають бути люди, від солдата до комбрига. Ніхто не має залишитись осторонь, оскільки саме завдяки їх самовідданості та професіоналізму Бахмут тримається», — підкреслив генерал-полковник.

За його словами, оборонні дії ЗСУ в Бахмуті дозволяють знищувати найбільш боєздатні підрозділи ворога, і водночас підготувати власні резерви.

«Ми продовжуємо, попри всі прогнози, поради тримати Бахмут і знищувати «вагнера». Знищувати інші найбільш боєздатні підрозділи російської армії. Ми даємо можливості готуватися нашим резервам. І ми готуємося самі до подальших дій», — резюмував Олександр Сирський.

Від командування Збройних сил він подякував бійцям за стійкість, мужність і героїзм. Також генерал-полковник вручив оборонцям Бахмутського напрямку подарунки та відзнаки.

Читайте також: США повідомили кількість військових, яких втратила росія під Бахмутом та в Україні

Раніше Олександр Сирський повідомив, що Бахмут залишається об’єктом зосередження основних зусиль ворога з-поміж усіх інших напрямків, оскільки окупанти прагнуть продемонструвати хоча б якісь успіхи на Донбасі. Крім того, бої за Бахмут стримують наступ ворога і не дають йому збільшувати фронт.

Фото: Олександр Сирський

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!