Main menu

Ми нічого не збираємося забувати і прощати вбивцям, — Зеленський про страту українського полоненого

Володимир Зеленський ОП bb9d4

Вчора в мережі з’явилося відео, на якому російські окупанти катують українського полоненого та відтинають йому голову.

Сьогодні Президент України Володимир Зеленський прокоментував жорстоку страту полоненого воїна ЗСУ. 

«Є те, що нікому у світі неможливо ігнорувати: як легко ці звірі вбивають. Це відео страти українського полоненого світ повинен бачити. Це відео росії, якою вона є. Що це за істоти? Для них немає людей: син, брат, чоловік, чиясь дитина. Це відео росії, яка намагається зробити саме це новою нормою. Таку звичку — знищувати життя. Це не випадковість, це не епізод. Так було раніше, так було в Бучі тисячі разів», — наголосив президент.

Глава держави звернувся до лідерів західних країн із закликом негайно відреагувати на ситуацію. Він додав, що окупанти відповідатимуть за все, а для цього потрібен програш терору.

«Кожен повинен реагувати, кожен лідер. Не чекати, що це забудеться, що пройде час. Ми нічого не збираємося забувати і прощати вбивцям. Закон, відповідальність буде за все. Потрібен програш терору. Ніхто не зрозуміє, якщо лідери не зреагують. Зараз треба діяти, і нам в україні максимально зосередитись на фронті. Максимально допомагати гнати окупанта з нашої землі. Головна мета — перемогти. Головна мета — міцність Україні, щоб перемогти. Розгром окупанту, вироки вбивцям, трибунал державі-злу. Вічна пам'ять кожній людині, чиє життя забрав цей російський терор. Слава усім, хто б'ється проти цього зла! Слава Україні!» — резюмував Володимир Зеленський.

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак заявив, що за всі дії росії в Україні буде відповідь та відповідальність.

Допис Єрмака fa59b

Допис Андрія Єрмака. Фото: скріншот

Зазначимо, Служба безпеки України вже розпочала досудове розслідування цього воєнного злочину за ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України. 

Голова СБУ Василь Малюк запевнив, що винні відповідатимуть за скоєне.

«Ми знайдемо цих нелюдів. Якщо треба буде – дістанемо всюди, де б вони не були: з-під землі чи з того світу. Але за скоєне вони точно понесуть покарання», — підсумував очільник СБУ.

Допис СБУ 432be

Коментар голови СБУ Василя Малюка на сторінці в Telegram-каналі. Фото: скріншот

Фото: Офіс Президента України

Читайте також: В Бахмуті ворог перейшов до «сирійської» тактики випаленої землі, — Сирський

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!