Пропагандисти не впевнені, що росіяни здатні утримати ініціативу навколо Бахмута

Семаковська Тетяна 10:21, 20 Березня 2023

генштаб e8b8e

Геолокаційні кадри, опубліковані 19 березня, показують, що українські сили провели успішну контратаку на південний захід від Іванівського (6 км на захід від Бахмута). Так, Сили оборони відкинули росіян далі від траси T0504.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

ЗСУ, ймовірно, провели локалізовану контратаку на тлі зростаючої дискусії в росії щодо можливого українського контрнаступу на цій ділянці фронту. 

Речник Східного угруповання військ Збройних Сил України полковник Сергій Череватий повідомив, що 19 березня російські війська здійснили 25 атак у районі Бахмута. За його словами, ворог досягнув лише незначних успіхів.

Російські джерела поширили кадри за 18 березня, на яких нібито видно колону української бронетехніки вздовж траси T0504, на південний захід від Костянтинівки (22 км від Бахмута). Пропагандисти припустили, що українські сили готуються розпочати контрнаступальну операцію на південний захід від Бахмута. Російські блогери заявили, що українські сили наразі здатні посилити контратаки для стабілізації лінії фронту навколо Бахмута.

Західні аналітики відзначають дедалі зростаючі в росії дискусії щодо неминучого українського контрнаступу в районі Бахмута. На думку експертів, російські пропагандисти все більше не впевнені, що окупанти здатні утримати ініціативу навколо Бахмута.

Фото: Генштаб

Читайте також: Наступ «вагнера» на Бахмут наближається до кульмінації

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!