Main menu

Штурм Бахмута: окупанти заявляють, що контролюють 70% міста

вагнер росЗМІ f4b52

Минулої доби війська рф продовжували наступальні дії в Бахмуті та його околицях. 18 березня російські пропагандисти заявили про значні успіхи в Бахмуті та його околицях.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

У Генштабі України уточнили, що Сили оборони відбили ворожі штурми в північній частині Бахмута. Це, ймовірно, свідчить про зосередження наступальних дій російських військ у північній частині міста.

Пропагандисти стверджували, що окупанти проводили штурми біля Хромового (2 км на захід від Бахмута) і Богданівки (6 км на північний захід від Бахмута). Російські блогери заявили, що бойовики «Вагнера» захопили промислові об’єкти комплексу «АЗОМ» на півночі Бахмута. Наразі західні аналітики не спостерігають жодного візуального підтвердження того, що російські сили просунулися на територію комплексу «АЗОМ». 

Пропагандисти також стверджували, що «вагнерівці» штурмували південну та південно-західну частину Бахмута. Фінансист «вагнера» євген пригожин повідомив, що бойовики займають позиції в межах 600-700 метрів від адміністративного центру Бахмута. За непідтвердженими даними, росіяни закріпили позиції на західному (лівому) березі Бахмутки, поблизу центрального ринку міста.

Пропагандисти заявляють, що станом на 18 березня «вагнерівці» контролюють 70% Бахмута. Експерти Інституту вивчення війни переконані, що російські війська окупували приблизно половину Бахмута станом на 8 березня. Відтоді подальше просування не фіксувалося. Окрім того, російські джерела стверджують, що бойовики також просунулися поблизу Курдюмівки (13 км на південний захід від Бахмута).

Фото: росЗМІ

Читайте також: Наступ «вагнера» на Бахмут наближається до кульмінації

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!