Вагнерівці намагаються прорвати оборону ЗСУ і просунутися в центральні райони Бахмута

Семаковська Тетяна 10:28, 13 Березня 2023

630 360 1607688676 774 656e0Командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що ситуація довкола Бахмута залишається складною.

Про це він повідомив Military Media Center.

“Штурмові загони Вагнера наступають з декількох напрямків, намагаючись прорвати оборону наших військ і просунутися до центральних районів міста. У ході жорстких боїв наші оборонці завдають відчутних втрат ворогу. Вогнем артилерії, танків, інших вогневих засобів відбиваються всі спроби противника захопити місто”, — повідомив Сирський.

Журналіст Богдан Мірошников повідомив, що важкі бої тривають на півночі Бахмута, у районі Богданівки та західніше Дубово-Василівки. З іншого боку ворог штурмує на північний схід від Іванівського, біля траси Т0504.

“Ворог просувається. Потроху, повільно. Але просувається. У разі успіху окупантів з обходом Хромового з двох боків, це буде мати серйозні наслідки. А відстань залишається не такою великою, всього кілька кілометрів. Наші воїни намагаються всіма силами зупинити ворога та не дати реалізувати ворогу плани Але треба розуміти, що ситуація дуже важка. Північніше Соледару продовжуються штурми у районі Роздолівки. Ворог мав мінімальні успіхи”, — пише журналіст.

За словами Мірошникова, загальна ситуація: близька до критичної. Водночас наголошує він — ворог на ходу змінює плани. 

“Спочатку вони хотіли взяти Бахмут в оточення, потім почали розширювати горловину на захід, тепер знову повертаються до якнайшвидшого оточення. Вони дуже спішать. Адже розуміють, що рано чи пізно вікно можливостей закінчиться, а вони застрягли в Бахмуті та не можуть повноцінно розгорнути наступ північніше”, — резюмує Мірошников.

Фото: Укрінформ

Читайте також: Окупанти хочуть долучити до боїв засуджених жінок з рф, — Генштаб

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!