Вагнерівці в Бахмуті чекають на підкріплення мобілізованими новобранцями

Семаковська Тетяна 10:07, 10 Березня 2023

photo 2023 03 09 21 37 16 1dc01Наступальна операція групи “Вагнера” у східному Бахмуті, схоже, увійшла в тимчасову тактичну паузу. Наразі незрозуміло, чи збережуть бойовики “Вагнера” свою оперативну перевагу в майбутніх російських наступальних операціях у місті. 

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

З моменту захоплення російськими військами всього східного Бахмута, розташованого на схід від річки Бахмутка 7 березня, не надходило жодних повідомлень про проведення бойовиками “Вагнера” наступальних операцій зі східного Бахмута в центральну частину міста. 

Бойовики “Вагнера” протягом дев’яти місяців вели фронтальні штурми східного Бахмута. Вони не готові до форсування річки Бахмутка. Фронтальний наступ на східний Бахмут поглинув значну кількість особового складу і ресурсів “Вагнера”, хоча поки що не очевидно, чи призвели ці зусилля до кульмінації наступу “Вагнера” в самому Бахмуті. 

Речник українського Східного угруповання сил Сергій Череватий заявив 9 березня, що останнім часом до Бахмута прибуває все більша кількість мобілізованих росіян. 

Прибуття звичайних російських військ у цей район може свідчити про те, що окупанти мають намір запобігти кульмінації наступальних операцій “Вагнера” в Бахмуті новобранцями. Бойовики групи “Вагнера” також можуть взяти тимчасову тактичну паузу, щоб дочекатися цих російських підкріплень і поповнити свої запаси, готуючись до дорогих операцій у центральній частині Бахмута.

Фото: росЗСМІ

Читайте також: росіяни звітують про захоплення Дубово-Василівки

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!