росіяни звітують про захоплення Дубово-Василівки

Семаковська Тетяна 10:03, 10 Березня 2023

334941377 233067762512926 5963110768735793770 n 3eaf1Російські війська, ймовірно, просунулися на північний захід від Бахмута 9 березня, на цьому напрямку окупанти збільшили свої темпи наступу.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

Фінансист групи “Вагнера” пригожин заявив, що бійці групи “Вагнера” повністю захопили Дубово-Василівку, а опубліковані 9 березня геолокаційні кадри вказують на те, що сили “Вагнера”, ймовірно, захопили цей населений пункт. 

Ймовірне захоплення Дубово-Василівки співвідноситься з потенційним збільшенням темпів російських наступальних операцій на північний захід від Бахмута в останні дні. 

Український Генштаб повідомив, що російські війська провели щонайменше 30% своїх атак на північний захід від Бахмута 8 березня. Генштаб не повідомляв про російські атаки біля Хромового з 1 березня, але за повідомленнями з соцмереж ЗСУ відновили переправи через річки в цьому районі після того, як окупанти зруйнували міст у цьому районі 4 березня. 

За оцінками Інституту вивчення війни, ЗСУ ймовірно, відтіснили російські війська від Хромового після того, як Генштаб повідомив про атаки 1 березня. Повідомлення про наведення понтонних мостів свідчить про те, що ЗСУ зміцнюють свої позиції навколо критично важливих наземних ліній зв’язку біля Хромового. 

Російські війська можуть тимчасово зосередити свої зусилля на північний захід від Бахмута, щоб створити умови для майбутніх наступів. Таким чином окупанти хочуть позбутися укріплених українських позицій навколо Хромового.

Фото: Генштаб

Читайте також: Захоплення Бахмута не стане переломним моментом у війні, — генсек НАТО

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!